Biomax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3408
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Biomax

środa 05 mar 2014, 10:49

Biomax jest spółką działającą w sektorze biotechnologicznym. Profil działalności firmy obejmuje wdrażanie innowacyjnych technologii biochemicznych oraz sprzedaż produktów i preparatów biotechnologicznych.
biomax w1.PNG
Na interwale tygodniowym widać cały czas trwający trend spadkowy, który doprowadził cenę do poziomu minimum z 2012 roku.
biomax d1.PNG
Na interwale D1 pojawiła się świeca pin bar (26 lutego). Mamy odrzucenie tego, niskiego poziomu. Brakuje kontynuacji ruchu w górę, aczkolwiek zbiegło się to z pogorszeniem nastrojów w związku z Ukrainą. Relatywnie niewielka skala wyprzedaży na akcjach tej spółki w porównaniu z całą giełdą w ostatnich dniach, daje nadzieję na odbicie od wsparcia. Jeżeli temat Ukrainy nie będzie już wracał, można uznać że najgorsze już za nami, choć to wcale nie gwarantuje odbicia, daje tylko na to nadzieję. Można zaryzykować, ustawiając SL pod pin barem, jednak trzeba pamiętać, że jest to tzw. metoda łapania noży (łapanie dołków), która sprawia, że możemy być pierwsi w nowy trendzie, ale nie zawsze się sprawdza.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości