Wilbo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3248
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Wilbo

piątek 14 mar 2014, 09:53

Wilbo to firma działająca w branży przetwórstwa rybnego. Działalność spółki obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza, ryb mrożonych oraz konserw mięsnych. Wypromowała markę konserw rybnych Neptun. Głównym rynkiem zbytu jest rynej krajowy. Eksport stanowi około 10% obrotów firmy i stale rośnie.
wilbo mn.PNG
Na wykresie miesięcznym widać trend spadkowy oraz dosyć spore odbicie, które dotarło do kluczowej strefy (niebieska spadkowa linia). Można zauważyć także formację RGR, której zasię zrealizował się. Wydaje się, że pokonanie pierwszej, niebieskiej linii, a następnie linii spadkowej, które zbiegają się w tym samym miejscu może doprowadzić do powstania nowego trendu wzrostowego.
wilbo w1.PNG
Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs zatrzymał się w strefie oporu, którą tworzą poprzednie szczyty. Odbicie od dna jest jednak naprawdę silne i daje nadzieję na kontynuację po zakończeniu korekty.
wilbo d1.PNG
Szukając miejsca końca korekty na wykresie D1, można zauważyć strefę wsparcia, przy której znajduje się aktualna cena. Trochę niżej są kolejne wsparcia aż do 0,50 zł, aczkolwiek zejście poniżej tego poziomu może zanegować cały ruch wzrostowy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Audaces Fortuna Iuvat.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości