Wybór dostawcy internetu pod platformy transakcyjne

no avatar
mohertrader
Posty: 9
Rejestracja: środa 27 cze 2012, 12:58

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

piątek 12 kwie 2013, 14:07

Jeżeli ktoś gra z palca przepłacać za łącze PRO jest przesadą, takie coś to przerost formy nad treścią .
Technologia wraz z ping sprawdzanym przez WWW :
EDGE 600ms
UMTS 330ms
UMTS ( komputer ustawiony w oknie )to tylko 150ms !

Teraz test przy pomocy innego modemu(HSPA 7.2 Mbps) podłączonego kablem usb do tego samego komputara , modem ustawiony w oknie " widzi stację bazową".
HSPA 90ms
Sprawdzanie ping przy pomocy MT4:
EDGE 170-190ms
HSPA 40-70ms
Ten niższy parametr to w nocy przy znikomym obciążeniu sieci , wyższy w godzinach szczytu.
Prawdopodobnie przy zastosowaniu anteny zewnętrznej parametry połączenia uległy by nieznacznej poprawie. Wynik na poziomie 60ms jest wystarczający do pracy większości traderów więc po co kombinować z łączem PRO . Wystarczy zaiwestować kilka godzin w wiedzę i parę pln w dobrą antenę.

Jak dobierać antenę do modemu i cała masa porad przydatnych do uzyskania stabilnego łacza.
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=5736


Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

sobota 13 kwie 2013, 16:48

mohertrader,mam obiecaną pomoc ze strony dobrego informatyka,jak się coś dowiem, to wrzucę Koleżankom i Kolegom.

Pozdrawiam

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

niedziela 14 kwie 2013, 08:09

no wlasnie, miales niedawno spotykac sie z glownym informatykiem Polski. Czego sie od niego dowiedziales?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

niedziela 14 kwie 2013, 14:30

mohertrader,może doprecyzuję ten temat.Poświęcamy dużą ilość czasu na analizy,czasami parę godzin,czasami tydzień,a czasami miesiąc.Musimy mieć pewność 100% że zlecenie wejdzie bez komplikacji i utrudnień ze strony internetu.Ja mam dużą szybkość np. 60 Mb/s i 2 Mb/s,PING 38 więc niby wszystko OK,a zlecenia się zwieszają,jednocześnie robiłem w tym samym czasie testy i na innym internecie i innym kompie wchodziło i tam wchodziło idealnie,i odwrotnie u niego testy też było OK lecz się zlecenia zwieszało,a u mnie też internet był OK i wchodziło idealnie.
Raz zdarzyło mi się złapać sytuację że mnie przy 60 Mb/s i 2 Mb/s,PING 38,koledze przy 40 Mb/s i 2 Mb/s ,ping niski i się nam zwieszały zlecenia,a włączyłem zwykły mobilny // jeden z tańszych// i na tym mobilnym wchodziło idealnie.Zdaję sobie sprawę że jest to iracjonalne,lecz tak było.
Dlatego ten temat staram się ruszyć.

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

czwartek 03 kwie 2014, 09:48

Wreszcie po pięciu latach mojego użerania się ,mojego pisania,zawieszania mnie,konkurencyjne Forum poruszyło ten temat w rzeczowy sposób,wreszcie po tych pięciu latach zrozumiano że wybór dostawcy internetu pod platformy transakcyjne // chcąc to robić w poważny sposób rzetelny ,poważnie traktując swoje pieniądze// musi być oparty o CIR.
Jak dostanę zgodę Moderatora ,to wrzucę tutaj ten link,aby następnym ułatwić.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: WYBÓR DOSTAWCY INTERNETU pod PLATFORMY TRANSAKCYJNE

czwartek 03 kwie 2014, 11:15

No wrzuć. Nie ma tu policji politycznej...
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: Wybór dostawcy internetu pod platformy transakcyjne

czwartek 03 kwie 2014, 17:20

http://forex-nawigator.biz/forum/bre-fo ... 0-990.html
http://forex-nawigator.biz/forum/bre-fo ... 0-980.html
Jak na napisano w tym temacie,// kaktus3000,nufnuf,Damian77// potrzeba gwarantowanego CIR,to jest podstawa,podzielam również pozostałe poruszone wywody.
Myślę, że jest to pierwszy krok w rzeczowym rozwijaniu tematu.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości