Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

piątek 23 mar 2012, 15:38

Jeden z popularniejszych w Polsce Brokerów dla początkujących i nie tylko: http://www.admiralmarkets.pl/

Oferta http://www.admiralmarkets.pl/trader/our_products - 3 typy rachunków

Zalety jakie ja widzę:

Konta w PLN o niskich kosztach obsługi,
Microloty dla początkujących - na Standard z stałym Spread,
Konto Pro - reklamowane jako ECN,
Wysoki poziom techniczny http://www.admiralmarkets.pl/platforms-software/,
Zaawansowana platforma do obsługi wielu rachunków u Brokera przez WWW,
Sprawna obsługa, brak problemów, dobry kontakt.

Skąd taka pozytywna opinia - mam tam sam konto (w nim 4 rachunki) od 5 miesięcy i powiem szczerze żałuje, że tak późno je założyłem.


Admiral Markets UK Ltd jest wiodącym brokerem rynku Forex, oferującym handel na rynku walutowym, CFD na akcje i indeksy, metale szlachetne i energię. Najnowocześniejsze oprogramowanie i najwyższa jakość świadczonych usług gwarantują naszym Klientom najlepsze i najbardziej przejrzyste warunki handlu.
Admiral Markets UK Ltd jest podmiotem uprawnionym i nadzorowanym przez Financial Conduct Authority (FCA), tym samym działamy zgodnie z ustawodawstwem Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, w tym MiFID (Markets in Financial Instruments Directive).
Admiral Markets UK Ltd oferuje dostęp do rynków za pomocą najpopularniejszej platformy transakcyjnej – MetaTrader 4, w pełni dostosowanej zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. W swojej ofercie posiada również rozbudowaną wersję MetaTrader 4 Supreme Edition. Firma, jako jedna z nielicznych udostępnia także platformę MetaTrader 5.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Admiral Markets AS

piątek 23 mar 2012, 17:53

Mam oba rachunki w AM. Na koncie standard przy skalpie ze sl 6 pips nie zauważyłem utrudnień ze strony brokera , wielkość pozycji do 1 lota. Co do konta Pro, realizacja zleceń wg. mnie na średnim poziomie, tragedii nie ma , ale bywało lepiej szczególnie jak AM wystartował z ofertą. Zlecenia realizowane są po następnym tiku. Największy przeskok SL miałem 5 pips, ale i TP też realizowało po lepszej cenie niż było ustawione. Dużą zaletą AM jest szybkie wypłacanie gotówki. Przelew zlecony rano przed 9 często jest tego samego dnia na koncie.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
grio
Stały Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 21:58

Re: Admiral Markets AS

sobota 31 mar 2012, 17:51

Wojtek, piszesz,że jest rada na Requoty. Możesz przybliżyć?
"reklamują się jako ECN" - (pro) a nie są? Jakoś mam takie przekonanie, że skoro ECN :arrow: transakcje na rynku
Filtrowanie ceny świeczek - co to takiego? Zmiana wyglądu, fałszowanie ceny?
Mam u nich standard i nie mam żadnych problemów. Może jak zacznę zarabiać to się zmieni :mrgreen: .
Kontakt z nimi bdb (telefoniczny i mailowy). Szybkość realizacji OK (nie wiem jak jest u innych) po cenie palca.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Admiral Markets AS

sobota 31 mar 2012, 18:10

AM Pro to STP a nie ECN. Co do rachunku standard , nie robią problemów jak zarabiasz, chyba że ostry skalp powyżej lota, i dużo transakcji to wtedy robią schody.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Admiral Markets AS

sobota 31 mar 2012, 21:25

Przede wszystkim polecam AM - jest tak wiele plusów, że minusy mają mniejszą wagę. Ja także nie mam problemów to nie znaczy że nie istnieją. Pomaga znajomość potencjalnych problemów.

"Filtrowanie ceny świeczek - co to takiego? Zmiana wyglądu, fałszowanie ceny?" - na każde zjawisko można znaleźć dziesiątki opisów i wytłumaczeń, które wykluczą słowo fałszowanie. Nie można także udowodnić w sposób bezpośredni działania na koncie dowolnego brokera VD, co nie znaczy, że zjawiska jakie się pojawiają nie są pośrednim dowodem na działanie VD.

Powiem praktycznie świeca u prawdziwego ECN może skrajnie różnić się nawet o 30 pipsów. Tyle ja osobiście zaobserwowałem. Chodzi o to popularnie nazywa się knotem świecy. Filtrowanie skraca długie knoty. Jakie to ma praktyczne znaczenie - dla mnie ważne bo może spowodować że cena nie dobije do popranie wyznaczonej linii S/R lub ją znacząco przebije jeśli została wyliczona na platformie z filtrowaniem. Obraz rynku nie odpowiada wtedy prawdzie bo wyliczone poziomy S/R staja się nieprawdziwe. Inny przykład praktyczny - u jednego Brokera jest formacja harmoniczna , a u drugiego nie ma.

Druga strona tej samej sprawy to Bad Tick - powiem krótko i na plus - bardzo rzadkie zjawisko w AM.

Requoty - powiem tak- realizacja zleceń oczekujących jest w AM wzorcowa, także jeśli zamykanie i otwieranie pozycji robimy skryptem jest znacznie lepiej jak z palca.

AM udostępnia kilka serwerów Live do realizacji zleceń (duży plus) - warto wymusić jednak, by używać najbliższego z najkorzystniejszą trasa i najkrótszym pingiem.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
grio
Stały Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 21:58

Re: Admiral Markets AS

sobota 31 mar 2012, 22:40

Wojtek zaskoczyłeś mnie z taką aż różnicą (30p). Sporo gram na poziomach popytu i podaży i dla mnie knoty mają duże znaczenie. Muszę to przemyśleć.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Admiral Markets AS

niedziela 01 kwie 2012, 06:16

Porównań dokonuje z kontem realnym w http://www.mbtrading.com/ - by była jasność. Moje uwagi dotyczą konta Live Standard w AM.

Być może na PRO w AM nie ma tego problemu. Konto Standard jako typowe MM jest z swojej natury bardziej podatne na takie różnice.
Największe ograniczenie zysków Tradera tkwi w jego umyśle.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

wtorek 30 lip 2013, 21:40

Dostałem dziś maila :

Bajeczne warunki?

Tak, w nowej ofercie rachunków Admiral.Pro!

Minimalna wielkość zlecenia 0.01 lota
Spread już od 0.1 pipsa
Kwotowania od największych światowych instytucji finansowych (Tier-1)
Złoto i srebro (XAUUSD & XAGUSD) bezpośrednio w transakcjach spot od 0.01 lota
Precyzyjne kwotowania do piątego miejsca po przecinku
Szybkość egzekucji zleceń
Brak rekwotowań, realizacja zleceń po cenach rynkowych

Rachunek Admiral.Pro w ofercie Admiral Markets AS oferuje bezpośredni dostęp do rynku Forex poprzez model ECN. Zastosowana technologia pozwala wykorzystać płynność rynku międzybankowego i płynące prosto z niego spready.

Tylko do 31 sierpnia 2013 r. brak minimalnego depozytu!
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

czwartek 25 wrz 2014, 21:55

Admiral ma robić zmiany w rodzajach kont.

EDIT:
Szanowni Państwo!

W dniu 6. października 2014 r. do oferty Admiral Markets AS wprowadzone zostaną nowe rachunki transakcyjne, a Warunki świadczenia Usługi ulegną istotnym zmianom:
1. Rachunek Admiral.Pro zostanie zastąpiony przez rachunek Admiral.Markets i zostanie znacząco rozbudowany.
2. Rachunek Admiral.Standard zostanie zastąpiony przez rachunek Admiral.Classic i zostanie zmniejszona jego funkcjonalność.
3. Admiral.Prime — nowy rachunek w technologii ECN zostanie włączony do oferty.

1. Główne cechy rachunku Admiral.Markets (obecnie Admiral.Pro):
1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:500 (poprzednio 1:100), minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku jedynie $10 (obecnie $1000).
2. Szeroka paleta instrumentów finansowych: ponad 60 par walutowych (obecnie 27), kontrakty CFD ma metale szlachetne, surowce energetyczne, akcje oraz indeksy giełdowe (obecnie jedynie złoto i srebro).
3. Handel bez prowizji na głównych instrumentach (obecnie 0,0020%)1; wynagrodzeniem brokera jest spread transakcyjny.
4. Precyzyjne kwotowania do 5. miejsca po przecinku ze spreadem już od 0,8 pipsa.
5. Niskie spready oraz dźwignia finansowa 1:100 na kontraktach CFD na złoto i srebro2(obecnie 1:50).
6. Szybka i niezawodna technologia procesowania zleceń — Egzekucja Rynkowa.
7. Niski wymóg depozytowy dla kontraktów CFD na indeks DAX30 — 0.5% wartości kontraktu.
8. Maksymalna wielkość pojedynczego zlecenia dla rynku walut — do 100 lotów w transakcji (obecnie 50).

2. Główne cechy rachunku Admiral.Prime:
1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:200.
2. Niskie spready oraz dźwignia finansowa 1:100 na kontraktach CFD na złoto i srebro2.
3. Spread już od 0,2 pipsa, minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku jedynie $1000.
4. Technologia ECN dająca bezpośredni dostęp do płynności rynku międzybankowego i niespotykanej dotąd jakości realizacji zleceń.
5. Maksymalna wielkość pojedynczego zlecenia dla rachunku walut do 200 lotów w jednej transakcji, umożliwiająca realizację nawet znacznych zleceń rynkowych w jeden transakcji.

3. Główne cechy rachunku Admiral.Classic (obecnie Admiral.Standard):
1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:500, minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku $1000 (obecnie $10).
2. Komfortowa prezentacja kwotowań do 4. miejsca po przecinku i ograniczona wartość maksymalnego spreadu.
3. Dostępne instrumenty: 20 najbardziej popularnych par walutowych oraz kontrakty CFD na złoto oraz indeks DAX303.

4. Istotne kwestie:
1. Zmiany w Warunkach świadczenia Usługi zostaną wprowadzone dnia 06.10.2014 r. na obecnych rachunkach Admiral.Pro (po zmianie – rachunkach Admiral.Markets) oraz rachunkach Admiral.Standard (po zmianie – rachunkach Admiral.Classic).
2. Z dniem 06.10.2014 r. poniższe instrumenty przestaną być dostępne na rachunkach Admiral.Standard (po zmianie – rachunkach Admiral.Classic): SILVER, NZDJPY, CHFJPY, GBPCAD, AUDCAD, EURNZD, GBPNZD, EURPLN, AUDCHF, CADCHF, NZDCHF, USDHUF, USDTRY, EURTRY oraz kontrakty CFD na akcje, futures oraz indeksy giełdowe. Otwarte pozycje rynkowe w dalszym ciągu mogą być utrzymywane, jednakże zablokowana zostanie możliwość otwierania nowych pozycji na wyżej wymienionych instrumentach3.
3. Zgodnie z punktem 1.3.4. Ogólnych Warunków Admiral Markets AS, w przypadku braku zgody na wprowadzone zmiany, Klient ma prawo do niezwłocznego rozwiązania Umowy, powiadamiając o tym Admiral Markets AS w ciągu 5 dni roboczych od dnia publikacji zmienionych Warunków świadczenia Usługi. W przypadku nie skorzystania z przysługującego Klientowi prawa do rozwiązania Umowy uznaje się, że Klient zaakceptował wprowadzone zmiany.

Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany zyskają Państwa uznanie. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie związane z nową ofertą rachunków transakcyjnych. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontakt z nami.

Z poważaniem,
Admiral Markets AS

Uwagi:
1 Handel bez prowizji na rachunku Admiral.Markets obowiązywać będzie dla wszystkich instrumentów z wyłączeniem kontraktów CFD na akcje. Pełna informacja w tej kwestii oraz specyfikacja instrumentów finansowych zostanie opublikowana w dniu 06.10.2014 r.

2 Minimalna wielkość pozycji dla instrumentu GOLD wynosić będzie 0.1 lota, podczas gdy minimalna wielkość pozycji dla instrumentu SILVER wynosić będzie 1.0; krok zwiększania pozycji rynkowej pozostanie niezmieniony.

3 Wyjątkiem objęte zostaną kontrakty CFD na indeks DAX30, na których w dalszym ciągu dostępna będzie możliwość otwierania nowych pozycji rynkowych.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

czwartek 25 wrz 2014, 22:01

W związku z nowym ECNowskim rachunkiem Admirala będzie pewna niespodzianka w Lidze Traderów.

Mam nadzieję, żę szczegóły oficjalnie już jutro.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Piter80
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 21:04

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

czwartek 30 paź 2014, 06:54

Witam.Czy ktos urzywa konta admiral prime u nich?Jakie opinie?zastanawiam sie nad zalorzeniem u nich rachunku,lub na fxpro
"Kazdy dzien jest idealny,by zrozumiec.Nauczyc sie tego tu,co naprawde chcemy umiec."

no avatar
JAREK67
Pasjonat Forex
Posty: 621
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2012, 21:25
skype: jarekpa67
Lat na Forex: 11

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

czwartek 30 paź 2014, 07:10

Najpierw niech się uporają z ewidentnym wałkiem w kwotowaniach.
http://forex-nawigator.biz/forum/admira ... ml#p713791
Mimo, że support przyznał mi rację i zapewnił, że usunęli błąd to nic takiego się nie wydarzyło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Comparicpl
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 22 sty 2017, 12:43
Lat na Forex: 10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

poniedziałek 23 sty 2017, 15:56

News z dzisiaj - Już wkrótce! Obniżka spreadu dla 5 instrumentów o 20%

Źródło: https://admiralmarkets.pl/about-us/news ... entow-o-20

zanowni Państwo,

Dziś chcemy uchylić rąbka tajemnicy odnośnie zbliżającej się wspaniałej promocji dla Klientów Admiral Markets.

Pomiędzy 6 lutego 2017 a 3 marca 2017 będziemy prowadzić fantastyczną kampanię skierowaną dla traderów. W tym czasie będziemy oferować około 20% obniżkę wartości typowego spreadu dla następujących instrumentów:

EURUSD
GBPUSD
USDJPY
AUDUSD
GOLD
Śledź oficjalny kanał Comparic.pl na Twitterze oraz Facebooku. Dołącz do tysięcy codziennych odbiorców najważniejszych informacji rynkowych oraz analiz!

Awatar użytkownika
Rankingbrokerow
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2017, 12:50
Kontakt:

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

wtorek 04 kwie 2017, 13:16

Witam

Korzystasz z serwisu Admiral Markets? Dodaj swój komentarz

http://www.rankingbrokerow.pl/broker-ad ... ts-opinie/

Pozdrawiam

Mariusz Spychalski

no avatar
jennyhannb
Posty: 3
Rejestracja: piątek 24 lis 2017, 08:28

Re: Admiral Markets AS, www.admiralmarkets.pl

wtorek 05 gru 2017, 07:09

Najnowocześniejsze oprogramowanie i najwyższa jakość świadczonych usług gwarantują naszym Klientom najlepsze i najbardziej przejrzyste warunki handlu, run 3 online.

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1996
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

18. urodziny Admiral Markets. Świętuj razem z nami!

wtorek 05 mar 2019, 22:19

Dnia 5 marca 2019 roku Admiral Markets obchodzi swoje 18 urodziny. Z tej okazji chcielibyśmy naszych klientów obdarować prezentem, obniżając prowizje wszystkim, którzy posiadają rachunek Admiral.Prime.
Specjalna urodzinowa prowizja: 1.80 USD przez 18 dni

W odróżnieniu od Admiral.MT5 i Admiral.Markets, posiadając rachunek Admiral.Prime zapłacisz niewielką prowizję, ale uzyskasz wąskie spready – już od 0 pipsa.

Zazwyczaj prowizja na rachunku wynosi 3 USD (lub ekwiwalent w innej walucie) za 1 lota pojedynczej transakcji. Aby uczcić 18 rocznicę urodzin obniżamy naszą prowizję o 40% z 3 USD do 1,8 USD za 1 lota na stronę.
To radykalnie obniży koszty związane z handlem dla większości głównych par walutowych. Koniecznie sprawdź sam różnicę i zobacz, ile zyskasz!

https://comparic.pl/18-urodziny-admiral ... em-z-nami/
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości