Ranking uslug okoloforexowych

ODPOWIEDZ
no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Ranking uslug okoloforexowych

czwartek 16 sie 2012, 18:56

Witam.

Postanowilem zrobic na forum cos wiecej niz tylko ujawniac nieciekawa prawde o roznych uzytkownikach :), wiec zakladam temat o rankingu uslug okoloforexowych. Byles na szkoleniu u kogos? Ocen je! Korzystasz z jakiegos komercyjnego EA? Wystaw mu notke. Moze ktos pisal Ci EA na zamowienie? Jak mu poszlo? Zaczynam ja:

1. Szkolenie u Zicmara - tutaj juz wszystko wiadomo, 0/10 punktow
2. EA Million Dollars Pips - ciezko mi wystawic note. Dal mi sporo zarobic, potem przyszeld gorszy okres i go odstawilem. Od niedawna testuje delikatnie u dobrego brokera i nawet jakos idzie, mimo wakacji, nizszej plynnosci i malego ogolnego ruchu na eur/usd. W sierpniu na FOMC mial chyba najlepszy dzien w historii - grajac na dosc konserwatywnych ustawieniach i szalonym wolumenem 0.03 ugral ok 100 dolcow. Dzialanie tego EA jest bardzo mocno zalezne od szybkosci brokera, jego feedu, pinga z VPSa do serwera oraz szczescia :). Ocena 6/10.
3. Programowanie EA. Kilka razy chcialem miec zaprogramowana jakas strategie badz skrypt. Od lat zwracam sie do tej samej osoby i zawsze jestem w 100% zadowolony. Jest to nieobecny chyba na tym forum Andrzej Pierz. Pelen profesjonalizm, dobre ceny i przede wszystkim nie jest hermetyczny jak 90% programistow :). Moja ocena 10/10.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
cygi
Stały Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: wtorek 19 cze 2012, 08:48
Lat na Forex: 2
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ranking uslug okoloforexowych

czwartek 23 sie 2012, 15:17

Korzystałem z Forex Growth Bot System przez 2 miesiące nie przypadł mi do gustu ze względu na to ze otwiera czasem po 8-10 pozycji te ostatnie sa juz spóźnione, gra na wybicia często kończy sie korektą, ostatnio bardzo dużo stracił na Payrollsach ... moge tylko pochwalić niezły R:R i że zwracają kase bezproblemowo po testach
Ocena 4/10

http://www.myfxbook.com/members/fxgrowt ... -bot/71611
SPRZEDAM KOMPUTER ATHLON X2, 4GB, GF 9800GT,450W, BIG TOWER
http://allegro.pl/komputer-athlon-x2-4g ... 68379.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości