JForex Dukaskopy !!!

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 15:02

Cyb pisze:Zaskoczę Cię, ale przez jakiś czas na platformie Jforex wyskakiwało okienko informacyjne z wiadomością o zmianie lewaru na 1:30. Tak więc Ci którzy zakładali konta kiedyś zostali o tym poinformowani ( nie pamiętam czy nie było właśnie też maila ) a nowi mają to w regulaminach.
Nie widzę sensu aby ponownie wysyłali to mailem.
Natomiast to tylko świadczy jak wielkie lenistwo jest wśród ludzi...
Tommy_Boss już kiedyś napisałem co bym Cybowi zrobił gdyby był moim wnukiem...// niestety chyba dostałem za to ostrzeżenie..//

Wracając do tematu.
Tak Wojtek ,masz rację.
Ja jak miałem rachunek w banku regulowanym to nie było z tym żadnego problemu,dyrektor przed sesją zapraszał na kawę i przypominał mi że w danym dniu jest to i to...,nie widzę problemu aby o tym przypominać każdorazowo klientom..np. na mailu...
Druga sprawa, jak Wojtek napisał to nie chodzi tylko o 18 w piątek lecz takie sytuacje mogą się przydażyć w innych sytuacjach....,więc dobra praktyka bankowa nakazywała by aby symbioza z klientem i standartowo na maila codzienne powiadomienie..
Słyszałem że DUKA będzie w Polsce więc na pewno takie niezręczne sytuacje zostaną dopracowane.
A problem moim zdaniem sprowadza się do jednego...,że nie mamy banków i brokerów w Polsce...
Dopiero jak powstaną, to po 2-3 latach wszystko stanie się pewnym standartem,normalnością i oczywistością.... dla większości inwestorów.
Dlaczego?.Dlatego że na sucho można sobie dyskutować,prawda jest taka że jak dojdą nerwy,stres,obciążenie psychiczne,praca na np. 40 wskażikach itp. to inwestor popełnia proste błędy i potrzeba współpracy banku aby przyjajmniej sprawy niezależne od inwestora były standartowo dopracowane np. przez informację na maila..

Pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 15:13

Dziwi mnie niewiedza Tommego Bossa nt dzialalnosci brokera u ktorego ma konto. Ja osobiscie nigdy w Dukasie konta nie mialem, w ogole moja stycznosc z tym brokerem ograniczala sie do zerkania na postepy Zicmara :), ale wiem o tym, ze na weekend zmniejszaja lewar i hedguja pozycje. Chociazby na Nawigatorze wiele bylo takich sytuacji. Nie wnikam w to, czemu to robia - moze kiedys duzo klientow wtopilo na luce weekendowej i nie chcieli im uzupelnic depozytow? Ale pretensje do brokera, a jeszcze bardziej do Raposo, o to ze ma czelnosc nie odebrac telefon o 22 i OLEWA KLIENA uwazam za bezzasadne. Rownie dobrze moznaby kupic Toyote Corrole i reklamowac w salonie, ze BMW M3 ma lepsze osiagi i nikt przed sprzedaza tego nie powiedzial a klient nie zapoznal sie ze specyfikacja techniczna pojazdu.
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 15:21

PS. Tommego Bossa zapewniam Ciebie że jeżeli powstaną banki i brokerzy w Polsce to po 2-3 latach .. sprawy pójdą po Twojej myśli...

Pozdrawiam.

PS macierewicz ,ja nie przez fora typu navigatorze czy nasze forum lecz CODZIENNIE byłem o takich sprawach informowany przez dyrektora banku który był regulowany o takich sprawach więc nie widzę żadnego problemu aby maila wysłać,druga sprawa ,tak jak Wojtek napisał takie sytuacje mogą powstać w innym okresie niż piątek 18...,więc symbioza z bankiem powinna być...

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 15:55

wojtek_ea pisze:
Cyb pisze:Natomiast to tylko świadczy jak wielkie lenistwo jest wśród ludzi...
To raczej świadczy o firme i jej podejściu do Klienta i tu drogi Cyb żyjemy w innych światach w zakresie oczekiwań jakości obsługi Klienta. W mim świecie jak firma rozpoznaje powtarzający się problem Klientów to im pomaga, a nie biernie czeka.
Akurat ja mam bardzo wyśrubowane standardy, jeżeli chodzi o jakość.
Ale podałeś bardzo ważne zdanie - powtarzający się problem klientów. Rozumiem że posiadasz statystyki odnośnie liczby klientów Dukascopy oraz liczby klientów którzy ze swojego lenistwa nie przeczytali warunków handlu ?

Wszystko należy ocenić z 2 stron. Tobie czy Nam może się wydawać że jest to problem. W Dukasie może to dotyczyć 1 klienta na 10.000 klientów.
I przykładowo ja nie życzę sobie ze strony brokera niepotrzebnych maili. Jeżeli są jasne zapisy i wytyczne, to nie widzę potrzeby aby ktoś robił ze mnie kretyna i przypominał o tym co każdy piątek.
zzz pisze:
Ja jak miałem rachunek w banku regulowanym to nie było z tym żadnego problemu,dyrektor przed sesją zapraszał na kawę i przypominał mi że w danym dniu jest to i to...,nie widzę problemu aby o tym przypominać każdorazowo klientom..np. na mailu...
O to chyba wynajmował jakąś halę, bo jakby miał zaprosić tak z 500.000 ludzi.... Ile to kawy !
zzz pisze: Dlaczego?.Dlatego że na sucho można sobie dyskutować,prawda jest taka że jak dojdą nerwy,stres,obciążenie psychiczne,praca na np. 40 wskażikach itp. to inwestor popełnia proste błędy i potrzeba współpracy banku aby przyjajmniej sprawy niezależne od inwestora były standartowo dopracowane np. przez informację na maila..
Jeżeli ktoś nie ma predyspozycji do bycia traderem, używa 40 wskaźników i jeszcze popełnia błędy to nawet sam Bóg mu nie pomoże.
zzz pisze:CODZIENNIE byłem o takich sprawach informowany przez dyrektora banku który był regulowany ...
A on był regulowany w górę czy w bok czy może jakoś inaczej ?
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 15:59

Cyb pisze:
wojtek_ea pisze:
Cyb pisze:Natomiast

O to chyba wynajmował jakąś halę,

pomoże.
Nie..!.Wystarczy NORMALNY bank i NORMALNY broker...
chociaż zdaję sobie sprawę że niektóre niedorozwoje NIGDY w życiu tego nie zrozumieją...
zarówno na navigatorze jak i tutaj...

PS. tak filozoficznie...


Był nadzorowany prze CFTC,FSA i KNF.....

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:12

Ale ja pytam - czy zapraszał wszystkich klientów całego banku ?
Poza tym to trochę dziwne. Zamiast inwestować to chodziłeś na sępa na kawę ?
Strata czasu.

A te cftc to jest tyle warte w PL co i MPO... A i KNF można sobie w buty wsadzić.
Wykazali się już przy Amber Gold.
Ostatnio zmieniony sobota 25 sie 2012, 16:15 przez Cyb, łącznie zmieniany 1 raz.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:14

Kazdy polski bank jest regulowany przez KNF. Zzz czemu nie chodzisz na kawke do dyrektora Aliora, to przeciez broker, regulowany i w dodatku ECN. Ciekawy jestem tez co to za instytucja finansowa ktora ma nadzor i polski i hamerykanski. Moze zdradzisz tajemnice?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:24

Dobra,raposo, Tommego Bossa...
nie będę tracił czasu na głupoty ...i użeranie się Cybem...
Ja to widzę tak,powstaną NORMALNE z 2-3 banki w Polsce ,następnie od tej daty ..,jakieś 2-3 lata i będzie NORMALNIE....
Tyle z mojej strony....

pozdrawiam.

PS. to że temat jest ważny jest poza dyskusją...
Ja napisałem jak to widzę..,czy tak się stanie..?
Niestety nie wiem....

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:27

Swoją drogą byłem kilka miesięcy w USA, miałem tam konta w dwóch bankach (Bank of America i Wells Fargo) i jeśli chodzi o standard obsługi oraz chociażby obsługę konta przez internet polskie banki biły je na głowe
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:39

macierewicz pisze:Swoją drogą byłem kilka miesięcy w USA, miałem tam konta w dwóch bankach (Bank of America i Wells Fargo) i jeśli chodzi o standard obsługi oraz chociażby obsługę konta przez internet polskie banki biły je na głowe
O...,wreszcie jest BARDZO ważny temat.
Bardzo Proszę abyś nam przybliżył jakie masz odczucie odnośnie CME,FX,Pro Tradera.

Pozdrawiam.

PS.WRESZCIE POWAŻNY TEMAT... bardzo proszę abyś się w tym ważnym temacie wypowiedział,jeżeli nie masz takiej możliwości ,popytaj klientów..
SZCZEGÓLNIE chodzi mi o CME i Pro Tradera ,a szczeglnie szybkość Pro Tradera w Bank of America oraz Alior Banku.

Pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 16:53

Dobra, napisze Ci jasno (pewnie dostane warna ale co tam, moze w koncu do Ciebie dotrze). Napisalem, ze bylem kilka miesiecy w USA. Bylem tam jako student w pracy, dokladnie malowalem domy w Kaliforni. Do banku jednego i drugiego chodzilem cashowac czeki. Nie wiem co Ty sobie wybrazasz ze jest w USA, ale jak tam wchodzilem to stalem w dlugiej kolejce, najczesciej murzynow i meksykow, gdzie polowa obslugi po angielsku nie potrafila rozmawiac. Szkoda, ze wtedy nie podpytalem tych ludzi w kolejce co sadza o CME, FX i Pro Traderze. Sadze ze ich reakcja bylaby taka jak moja przy czytaniu Twoich postow - co ten kretyn k***a mac gada?

"Proszę abyś nam przybliżył jakie masz odczucie odnośnie CME...Pro Tradera."

Prosze bardzo - kolo dupy mi to lata. CME to dla mnie w ogole jakas abstrakcja, nie jestem instytucja zebym musial sie przejmowac plynnoscia na jakis niewyobrazalnych poziomach. ProTradera widzialem w zyciu 5 minut, jedyne co mi sie podoba w tym temacie to postawa Marchewa, ktory widac ze jest pasjonatem i z cierpliwoscia pomaga dopracowac produkt. Zzz - prawda jest taka - jak ktos umie zarobic to nawet w XTB zarobi. Jak ktos jest *dziurka* to mu CME z 50 poziomami glebokosci w Bank of America nie pomoze. Zamiast skupiac sie na jakies oderwanej od rzeczywistosci krucjacie skup sie na doskonaleniu swojego stylu gry (jesli jakikolwiek prowadzisz, bo chyba nie widzialem zadnego Twojego postu o tematyce innej niz CME, bankowosc itd)

Jak tak bardzo zalezy Ci na tym CME to czemu tam nie zalozysz konta? Chcesz miec konto w Bank of America? Lec do NY i zaloz. od 3 czy 4 lat czytam ten sam lament, najpierw na nawi (gdzie dlugo Cie tolerowali), teraz tutaj (widzialem ze Wojtek juz raz nie wytrzymal i Cie skarcil). W tym czasie moglbys spokojnie poleciec na miesiac do USA, wynajac sobie mieszkanie, zdobyc adres i tym sposobem zalozyc konto w tym cudownym banku. Wtedy chyba bys byl czlowiekiem spelnionym, nie? Mam propozycje - jak sobie poprzypominam loginy i hasla do swojego konta moge Ci go dac. Wtedy swiat inwestycji NA PRAWDZIWYM RYNKU stoi przed Toba otworem!
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

no avatar
zzz

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:01

dzięki.
Wszystko wiem o Tobie.SZACUN dla Ciebie za szczerość.// naprawdę SZACUN//
Bez podtekstów.
Rozumiem że nic nie wniesiesz do tematu...
Jeżeli coś się dowiesz w przyszłości o szybkości Pro Tadera w Bank of America oraz w Aliorze, to bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam.

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:16

Ja rozumiem że ty takze nie wniesiesz nic do tematu, wiec po co to walkujesz ?
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:20

Panowie - odbiegacie od tematu !

Pytanie brzmi ?

Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:24

wojtek_ea pisze:Panowie - odbiegacie od tematu !

Pytanie brzmi czy za tydzień w patek znowu któryś z nowych klientów DukasCopy poniesie startę, czy może ForexClup.pl dostrzeze problem i coś z tym zrobi ?
To się nazywa naturalna selekcja. Przykro mi ale to nie zabawa i nie piaskownica. Biznesu również nie otwiera się ot tak, bo się człowiek nudzi. Robi się chociażby minimalne rozeznanie, patrzy na szacunkowe koszta itd.
Jeżeli nowy klient będzie zaskoczony czymś co zostało mu opisane - brak pytań.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:36

Cyb ? - ja nie do końca jestem w temacie i układach - pracujesz na rzecz DukasCopy ? lub forexclub.pl ?

Ja oczekuję na wypowiedź Rapso - Twoje zdanie już znamy !

Pytanie brzmi ?

Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych polskich Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:39

Nie, nie pracuję ani dla Dukasa, ani dla ForexClub. (ani dla FxPro - bo przecież na innym forum też tam pisałem ).
Myślałem że można wyrażać tu swoje zdanie ?
Ale spokojnie, wypowiedziałem się i nie zamierzam śmiecić i powtarzać tego samego. Bez nerwów i trochę luzu ;-)
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 17:51

Uprzejmie proszę dać szanse na oficjalne stanowisko Rapso

Pytanie brzmi ?

Czy za tydzień w piątek znowu któryś z nowych polskich Klientów DukasCopy poniesie stratę, czy może http://www.forexclub.pl dostrzeże problem i coś z tym zrobi ?

no avatar
Cyb
Stały Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 21:00

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 18:01

A taka jedna uwaga, bo widzę że w Dukasie nie macie konta. W każdej innej sytuacji klient dostaje informację bezpośrednio na platformę. Jest to okno popup którego nie da się ominąć.
Na tym forum ukrywa się giełdowy Breivik. Ale nie mogę ujawnić kto to !

no avatar
macierewicz
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 12:59

Re: Szybkie zamykanie tematów i nerwowa dyskusja

sobota 25 sie 2012, 18:03

Zzz - tam Ci tez odpisalem:

Chyba Ci sie tematy troche pomerdaly, ale znalazlem Ciebie i tutaj wiec pozwole sobie odpowiedziec.
1. Pisaniem na forach swiata nie zmienisz
2. Czy Ty w ogole czytasz co ja pisze? Czy jak zobaczylesz w poscie Protrader blask tego slowa przeslonil Ci reszte tresci? Napisalem wyraznie, bardzo dosadnie, ze ta platforme widzialem na oczy 5 minut a Ty mnie prosisz o porownanie jej dzialania w dwoch bankach? Napisz prosze, ze to jakis zart, bo zaczynam powoli watpic...
"...nie pytaj mnie kto , z zarządzających NBP ,czy zarządzających funduszami leczy się na to,ponieważ są to rzeczy intymne i NIGDY ich nie ujawnię !!!," - zz

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości