mForex - dawne BRE Forex ECN

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 04 paź 2012, 17:27

Akhh pisze:
szulczas pisze:Marchew a jak sie ma sprawa MT4 + cholerne pluginy ktorych uzywaja dziadoskie MM ??

Skad mamy wiedziec ze niby troche lepszy brok ktory nam daje MT4 nie jedzie na tym... moze mniej ingerujac ale jednak ciagle majac "furtke"

Nie możemy wiedzieć. Stąd przechodzenie części ECNów na platformy, które nie mają takich narzędzi.
.
Wreszcie krystalizuje się sytuacja o którą mi chodzi...
W takim razie nie pozostaje nic innego niż wymienienie tych ECN na platformy, które nie mają takich narzędzi.
Jeżeli uda się nam ich wymienić to będzie 100% tego o co walczę...
Pozdrawiam.

PS Akhh, jesteś w temacie,zacznij ich wymieniać ...

no avatar
An00bis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 12 lis 2012, 16:30

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 12 lis 2012, 16:45

Dzień dobry.
Na wstępie przepraszam za niewiedzę i niezrozumienie, które za chwilę okażę - to mój pierwszy post o tematyce forexowej w historii świata.
Rozumiem, że:
1. MT4 działa jedynie w modelu MM.
2. ...ale odpowiednie wtyczki umożliwiają mu także obsługę brokerów STP/ECN.

Pytań kilka:
1. Szukam tego od tygodnia i wciąż nie wiem - jaka jest różnica pomiędzy STP a ECN? Widziałem kilka miejsc, które zawierają informacje, że STP to taka forma pośrednia, że ECN zapewnia dostęp do rynku, ale że STP w zasadzie też go zapewnia, blabla, bla... Zresztą czytając o różnych brokerach zauważyłem, że to wcale nie takie jasne, jaki jest model danego brokera. Wszyscy chcą uchodzić za ECN, a po przyciśnięciu przez mądre głowy z forum okazuje się, że niekoniecznie tak jest...
2. Jeśli broker STP/ECN korzysta z MT4 z pluginami umożliwiającymi ten mariaż, czy istnieje ryzyko, że ustawia pluginy utrudniające grę? Jeśli tak, to dlaczego, skoro nie zależy mu na stracie graczy?
3. Inne platformy transakcyjne nie posiadają możliwości ustawiania przez brokera takich złośliwych pluginów?

Dziękuję, pozdrawiam.

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 15 lis 2012, 12:53

An00bis pisze:Dzień dobry.
Na wstępie przepraszam za niewiedzę i niezrozumienie, które za chwilę okażę - to mój pierwszy post o tematyce forexowej w historii świata.
Rozumiem, że:
1. MT4 działa jedynie w modelu MM.
2. ...ale odpowiednie wtyczki umożliwiają mu także obsługę brokerów STP/ECN.

Pytań kilka:
1. Szukam tego od tygodnia i wciąż nie wiem - jaka jest różnica pomiędzy STP a ECN? Widziałem kilka miejsc, które zawierają informacje, że STP to taka forma pośrednia, że ECN zapewnia dostęp do rynku, ale że STP w zasadzie też go zapewnia, blabla, bla... Zresztą czytając o różnych brokerach zauważyłem, że to wcale nie takie jasne, jaki jest model danego brokera. Wszyscy chcą uchodzić za ECN, a po przyciśnięciu przez mądre głowy z forum okazuje się, że niekoniecznie tak jest...
2. Jeśli broker STP/ECN korzysta z MT4 z pluginami umożliwiającymi ten mariaż, czy istnieje ryzyko, że ustawia pluginy utrudniające grę? Jeśli tak, to dlaczego, skoro nie zależy mu na stracie graczy?
3. Inne platformy transakcyjne nie posiadają możliwości ustawiania przez brokera takich złośliwych pluginów?

Dziękuję, pozdrawiam.
Poczytaj sobie to,trochę Tobie wyjaśni.

Cytuję ///
Po pierwsze nie kultura elit bankowych a domów maklerskich, które w 99% są MM nawet jak mówia STP/ECN (spready mozna zmienic w MT4 a prowizje bierzesz dodatkowo). Tak na prawde nikt nie wysle w interbank czegos ponizej <5 lotów, bo byś zaśmiecał rynek.


Nie jest prawdą to o czym Pan pisze. Scena forexowa w Polsce staje się coraz bardziej wyrównana pomiędzy domami działającymi w modelu MM i ECN, między innymi dlatego, że klienci preferują drugi z wymienionych modeli i głosują nogami. Z punktu widzenia brokera robienie 100% transakcji na rynku zewnętrznym ma niezaprzeczalną zaletę: stabilny dochód bez ryzyka trzymania pozycji, które jest w modelu MM. Co do rozmaiarów transakcji to absolutnie nie jest prawdą to o czym Pan pisze. Średnia transakcja detaliczna to pomiędzy 30 a 40 tyś USD. Takie właśnie transakcje zawierane są głównie w przypadku ECN z dużą ilością brokerów obsługujących klientów detalicznych. Największe światowe banki bardzo cenią flow detaliczny, ponieważ jest on dla nich relatywnie łatwy do obsługi, szczególnie w porównaniu z flowem generowanym przez firmy typu HFT, które potrafią być dla kwotujących banków (nawet tych najlepszych) sporym utrapieniem.

rdx130 pisze:poza tym jeżeli dom maklerski chciałby coś wysłać w interbank to tam nie masz dźwigni 1:100, więc DM musi sam dać kase na to. A to przy dużej ilości zleceń przestaje mieć sens ekonomiczny. Stąd jak grasz na CFD to grasz prawie zawsze z brokerem. A zapis wymagany przez KNF, ze dom maklerski bedzie druga strona transakcji w znaczeniu takim, ze będzie Cie repreznentowal na zewnatrz, umozliwia wszystkim po prostu bycie druga strona.


Nie jest prawdą co pisze Pan w temacie zabezpieczeń. Opcji jest wiele, zarówno gotówkowych jak i nie. Warto zauważyć, że większość instytucji bankowych handlujących ze sobą opiera się o limity kredytowe, nie o zabezpieczenie gotówkowe do którego się Pan odnosi. Nawet jednak jeśli zabezpieczenie realizowane jest gotówkowo, to z punktu widzenia dostawcy płynności istotna jest ekspozycja netto. Przykładowo jeśli DM ma 2 klientów, 2 których jeden ma kupione 10m a drugi sprzedane, to z punktu widzenia biorcy zabezpieczenia ekspozycja jest zerowa, zaś DM pobiera od każdej strony depozyt zabezpieczający, przykładowo 1%. Sama nazwa CFD jest nazwą dotyczącą lewarowanego instrumentu, pod którym kryć mogą się różne rzeczy, stąd potrzeba wniknięcia klienta w model działalności DM. Jeśli jest to MM to sprawa jest oczywista - broker jest drugą stroną transakcji i klient musi mieć świadomość oczywistego konfliktu interesów. Jeśli jest to broker określający swój model jako STP/NDD to prawdopodobnie ma on podpiętego dostawcę kwotowań, który przejmuje od brokera całość lub część ekspozycji (np powyżej jakiegoś wewnętrznego limitu). Plusem jest ograniczenie konfliktu interesów, minusem brak konkurencji wśród dostawców płynności. W modelu ECN o zlecenia klienta rywalizuje przeważnie kilka - kilkanaście banków, stąd bardzo korzystne spready. Ponieważ jednak w przyrodzie nic nie ginie, koszt wyrażony jest prowizją. Transakcje klienta rozliczane są wówczas jak każda inna transakcja międzybankowa - każdy DM posiada tzw. Prime Brokera, który użycza mu za odpowiednią opłatą swoich linii kredytowych do handlu z innymi czołowymi instytucjami. W przypadku rynku FX pierwsza liga (tzw. top-tier) to 10, może 15 banków. Chcąc mieć dostęp do ich cen instytucja z Polski musi w praktyce posiadać stosowną umowę z jedną z tych instytucji, dzięki czemu na rynku międzybankowym (np. na jednym z ECN-ów) widoczna jest właśnie jako jeden z tych banków. Warto przy okazji dodać, że koszt transakcji to nie tylko porównanie spreadu MM do prowizji, ale także (a w przypadku aktywnych graczy przede wszystkim) jakość cen podczas okresów dużej zmienności (dane ekonomiczne) czy wielkość poślizgów czy szybkość egzekucji zlecenia w warunkach dużej zmienności. Te koszty potrafią często być znacznie większe niż średnia prowizja czy średni spread.

rdx130 pisze:A futy na inne gieldy? pewnie nie ma duzego zaitneresowania i ciezko byloby wyrownac dwie strony tych ktorzy kupuja i sprzedaja (nie wierze w to, ze nie bylyby to przerobione CFD...)


Depozyty na tego typu kontrakty w praktyce są zaporowe dla większości klientów detalicznych. Są to sumy na poziomie kilku tysięcy USD czy EUR. Na każde zapytanie o tego typu instrumenty jest wielokrotnie więcej zapytań o mikroloty. Nie da się niestety zadowolić wszystkich.///

Pozdrawiam.

no avatar
An00bis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 12 lis 2012, 16:30

Re: BRE Forex ECN.

piątek 16 lis 2012, 13:55

Dziękuję za odpowiedź.
Fakt, trochę dało, ale tak czy inaczej muszę podsumować (i nieśmiało prosić o weryfikację), by mieć jasność.
An00bis pisze:Dzień dobry.
Na wstępie przepraszam za niewiedzę i niezrozumienie, które za chwilę okażę - to mój pierwszy post o tematyce forexowej w historii świata.
Rozumiem, że:
1. MT4 działa jedynie w modelu MM. Sam MT4 tak, MT4 z wtyczkami (mostami?) już nie.
2. ...ale odpowiednie wtyczki umożliwiają mu także obsługę brokerów STP/ECN. Tak.

Pytań kilka:
1. Szukam tego od tygodnia i wciąż nie wiem - jaka jest różnica pomiędzy STP a ECN? Widziałem kilka miejsc, które zawierają informacje, że STP to taka forma pośrednia, że ECN zapewnia dostęp do rynku, ale że STP w zasadzie też go zapewnia, blabla, bla... Zresztą czytając o różnych brokerach zauważyłem, że to wcale nie takie jasne, jaki jest model danego brokera. Wszyscy chcą uchodzić za ECN, a po przyciśnięciu przez mądre głowy z forum okazuje się, że niekoniecznie tak jest... STP - jeden dostawca kwotowań i resztę zleceń realizuje w formule MM, ECN - wszystkie zlecenia wysyła na rynek.
2. Jeśli broker STP/ECN korzysta z MT4 z pluginami umożliwiającymi ten mariaż, czy istnieje ryzyko, że ustawia pluginy utrudniające grę? Jeśli tak, to dlaczego, skoro nie zależy mu na stracie graczy? Przy STP jakieś istnieje, przy ECN nie, bo i po co.
3. Inne platformy transakcyjne nie posiadają możliwości ustawiania przez brokera takich złośliwych pluginów? Ciężko coś powiedzieć na podstawie cytowanej odpowiedzi.

Dziękuję, pozdrawiam.
Wiem, że to może nadmierna drobiazgowość z mojej strony, ale lubię mieć pewność, że rozumiem (choćby pobieżnie) pewne kwestie, aby nie zaprzątały dłużej mojej głowy.

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

sobota 17 lis 2012, 09:58

An00bis pisze:Dziękuję za odpowiedź.
Fakt, trochę dało, ale tak czy inaczej muszę podsumować (i nieśmiało prosić o weryfikację), by mieć jasność.
An00bis pisze:Dzień dobry.
Na wstępie przepraszam za niewiedzę i niezrozumienie, które za chwilę okażę - to mój pierwszy post o tematyce forexowej w historii świata.
Rozumiem, że:
1. MT4 działa jedynie w modelu MM. Sam MT4 tak, MT4 z wtyczkami (mostami?) już nie.
2. ...ale odpowiednie wtyczki umożliwiają mu także obsługę brokerów STP/ECN. Tak.

Pytań kilka:
1. Szukam tego od tygodnia i wciąż nie wiem - jaka jest różnica pomiędzy STP a ECN? Widziałem kilka miejsc, które zawierają informacje, że STP to taka forma pośrednia, że ECN zapewnia dostęp do rynku, ale że STP w zasadzie też go zapewnia, blabla, bla... Zresztą czytając o różnych brokerach zauważyłem, że to wcale nie takie jasne, jaki jest model danego brokera. Wszyscy chcą uchodzić za ECN, a po przyciśnięciu przez mądre głowy z forum okazuje się, że niekoniecznie tak jest... STP - jeden dostawca kwotowań i resztę zleceń realizuje w formule MM, ECN - wszystkie zlecenia wysyła na rynek.
2. Jeśli broker STP/ECN korzysta z MT4 z pluginami umożliwiającymi ten mariaż, czy istnieje ryzyko, że ustawia pluginy utrudniające grę? Jeśli tak, to dlaczego, skoro nie zależy mu na stracie graczy? Przy STP jakieś istnieje, przy ECN nie, bo i po co.
3. Inne platformy transakcyjne nie posiadają możliwości ustawiania przez brokera takich złośliwych pluginów? Ciężko coś powiedzieć na podstawie cytowanej odpowiedzi.

Dziękuję, pozdrawiam.
Wiem, że to może nadmierna drobiazgowość z mojej strony, ale lubię mieć pewność, że rozumiem (choćby pobieżnie) pewne kwestie, aby nie zaprzątały dłużej mojej głowy.

To nie są drobiazgowe pytania.Uważam że to są fundamentalne pytania i każdy powinien zrozumieć ten mechanizm zanim zacznie inwestować swoje środki finansowe.

Od/1- Tak
Od 2-Tak
Co do reszty,to zapoznaj się z tym..,wtedy zrozumiesz wszystko co potrzebujesz.

http://forex-nawigator.biz/forum/bre-fo ... 0-140.html przejedż sobie to do końca
http://forex-nawigator.biz/forum/cme-di ... 22107.html
http://forex-nawigator.biz/forum/skad-s ... 92-30.html
http://forex-nawigator.biz/forum/amp-fu ... 19664.html
http://forex-nawigator.biz/forum/obiekt ... 15310.html
Ogólnie zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi.
Pocieszę Ciebie że światowa bankowość w tym kierunku idzie,więc prędzej czy póżniej u nas też to będzie i nie będziemy musieli sami rozgryzać tematu ponieważ zrobią to za nas profesjonalne komisje.
Dlatego całkowicie zgadzam się z przywódcami 19 największych gospodarek świata i Unii Europejskiej którzy zgodzili się i zalecili , że "wszystkie standardowe pozagiełdowe kontrakty powinny być przedmiotem obrotu na giełdach i elektronicznych platformach obrotu pod niezależnym nadzorem i niezależnymi kwotowaniami..
Pozdrawiam.

no avatar
An00bis
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 12 lis 2012, 16:30

Re: BRE Forex ECN.

sobota 17 lis 2012, 13:15

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
No to zabieram się do czytania!

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 24 sty 2013, 16:29

http://biznes.onet.pl/commerzbank-chce- ... news-detal

Tak,się kończy bankowość na świecie ,a w U.E w szczególności....// niestety// jak się nie chce Dyrektorom tych banków czytać nap.

Forum...

Pozdrawiam.

PS, z tego co pamiętam bankowość // poważna // np. Singapuru wzrosłą ostatnio o 17 %...,

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 14 mar 2013, 14:04

Ciekawa i wana informacja,

BRE FX ECN pisze:Ponadto, jako jedyny broker w Polsce, oferujemy dostęp do międzybankowej głębokości rynku z poziomu MQL.


Co mam rozumieć pod tym pojęciem? Prośba o szczegóły.



Udostępniliśmy dostęp do głębokości rynku z poziomu języka MQL4 poprzez bibliotekę BReLibrary.
Więcej szczegółów znaleźć można na naszej stronie:

Dział "Oferta usług", sekcja BRe Smart Orders pod elementem "Wykorzystaj swoją przewagę dzięki prawdziwej głębokości rynku!"

http://www.breforex.pl/bre-smart-orders
Dział "Edukacja", sekcja "MQL" pod pytaniem "Co to jest BReLibrary"
http://www.breforex.pl/mql

Wszystkie możliwości BReLibrary, nie tylko tylko dostęp do DoM, są szczegółowo opisane w dokumentacji: http://www.breforex.pl/df/Materials/Download?Id=70.

W dokumentacji znajdują się również przykładowe, uproszczone "urywki" kodu.
DI BRE,
Zespół FX

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

środa 10 kwie 2013, 20:59

UWAGA !
No...,niestety...
Obowiazuje od 14.04.2013


Uwaga: Automatyczne zamknięcie pozycji (STOP-OUT) nastąpi w przypadku, gdy wartość Margin Level spadnie poniżej 80%. Margin Level to iloraz Equity (bieżącej wyceny rachunku uwzględniającej wynik z otwartych pozycji) / Margin (Środki zablokowane jako zabezpieczenie otwartych pozycji) wyrażony w procentach.

Przy spadku Margin level poniżej 80% otwarte pozycje będą zamykane po cenach rynkowych, począwszy od najbardziej stratnej. Zamykane będą kolejne pozycje do momentu, w którym wartość Equity przekroczy 80% wymaganego depozytu. W celu uniknięcia zamknięcia pozycji w ten sposób należy odpowiednio wcześniej uzupełnić depozyt zabezpieczający.

Wezwanie do uzupełnienia depozytu (Margin call) następuje w przypadku spadku Margin Level poniżej 100%. Odbywa się to za pośrednictwem platformy w formie podświetlenia na czerwono wiersza pokazującego saldo rachunku (okno Terminal w zakładce Handel w platformie traksancyjnej BReTrader).

Minimalny poziom Margin Level, przy którym można zawierać kolejne transakcje to 100%.

czyli zmieniają STOP OUT z 30% na 80%

Generalnie moje zdanie jest takie że należy jak najszybciej zaorać Polską bankowość,wprowadzić CME,będziemy mieli dżwignie do razy 187 // możemy mieć mniejszą ,od nas zależy jaką chcemy dżwignię.../// i po problemie ,tak było kilkadziesiąt lat temu,tak jest teraz i tak będzie za kilkadziesiąt lat...i nie będziemy zdani na czyjąś łaskę...,czy jak się komu uwidzi

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 06 maja 2013, 13:40

Wydaje mi się że BRE jest dobrym brokerem,zlecenia wchodzą w czasie poniżej 0.2 setnej sekundy.
Mam z nim najlepsze doświadczenia w Polsce.
Niestety dyskredytuje go poniesienie STOP OUT z 30% na 80% jeżeli ktoś gra S/L np. 30 pipsów i grał na trzech rynkach i miał np. 40 000 zł depozytu ,to teraz na to samo potrzebuje trzy razy więcej depozytu, czyli ok. 120 tyś..zł.
Jest kto zorientowany czy jest szansa przywrócenia STOP OUT 30%?.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 06 maja 2013, 14:42

zzz pisze:Wydaje mi się że BRE jest dobrym brokerem,zlecenia wchodzą w czasie poniżej 0.2 setnej sekundy.
Mam z nim najlepsze doświadczenia w Polsce.
Niestety dyskredytuje go poniesienie STOP OUT z 30% na 80% jeżeli ktoś gra S/L np. 30 pipsów i grał na trzech rynkach i miał np. 40 000 zł depozytu ,to teraz na to samo potrzebuje trzy razy więcej depozytu, czyli ok. 120 tyś..zł.
Jest kto zorientowany czy jest szansa przywrócenia STOP OUT 30%?.

Pozdrawiam

Myślę, że sprawa do załatwienia indywidualnie. Skontaktuj się z nimi. Jeśli zakładałeś konto przez link z Comparic.pl mogę również coś działać w Twojej sprawie.

Pozdrawiam
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 06 maja 2013, 16:15

OK, to super sprawa.
Do tej pory to moim zdaniem najlepszy broker z jakim miałem do czynienia,moje odczucie jest takie że nasze zlecenia u tego brokera są realizowane po cenie z rynku międzybankowego.
Jeżeli tak dalej będzie to można tam będzie inwestować poważną kasę...

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 06 maja 2013, 18:13

PS,mam nadzieję że wreszcie BRE Bank i Alior Bank będą prekursorami powstaniu poważnej bankowości w Polsce...

no avatar
marcin773
Posty: 11
Rejestracja: sobota 02 lis 2013, 19:41

Re: BRE Forex ECN.

poniedziałek 02 gru 2013, 12:45

Na tą chwilę minimalny depozyt to 2000zł i gra zaczyna się od 1$ za pips w porównywarce brokerów w zakładce bre forex ecn informacje są nie aktualne. Platforma nie uległa zmianie nadal jest to mt4. Ostatnio rozmawiałem z konsultantem bo interesuje mnie gra u nich !strzelam!

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: BRE Forex ECN.

wtorek 03 gru 2013, 05:33

Dzięki Marcin za zwrócenie uwagi! :gj:
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
MadMorte
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 15 wrz 2013, 23:07
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Katowice

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 05 gru 2013, 15:35

"Po założeniu pierwszego rachunku istnieje możliwość zakładania dodatkowych rachunków. Otrzymuje się bowiem dostęp do strefy Mój fx na naszej stronie internetowej, z poziomu której można zakładać kolejne rachunki fx, także rachunek z dostępnymi mikrolotami. Po założeniu pierwszego rachunku, nie ma więc konieczności kontaktu, można te operację przeprowadzić samodzielnie. "

Więc można grać mikrolotami w mForex mimo że to nie jest napisane na stronie :)
"The mind always fails first, not the body. The secret is to make your mind work for you, not against you."

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: BRE Forex ECN.

czwartek 05 gru 2013, 15:38

Hmm... Na to wygląda - może chodziło o to, że statystycznie wyszło im, że operacja zakładania konta micro jest większa niż średnie zyski z takich kont. A jak ktoś już założy konto z większym depo to już wygląda inaczej.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
wojtek1976
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 20:32
skype: wojtek10065
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wrocław

Re: BRE Forex ECN.

piątek 20 gru 2013, 10:27

Bardzo drogi broker jeśli chodzi o akcje cdf nie mówiac już o tym że nalicza swap za pol20 i spread 4 punkty co jest skandalem.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: BRE Forex ECN.

piątek 20 gru 2013, 11:23

wojtek1976 pisze:Bardzo drogi broker jeśli chodzi o akcje cdf nie mówiac już o tym że nalicza swap za pol20 i spread 4 punkty co jest skandalem.

Generalnie z CFD jest problem i brokerzy na razie strasznie za to sobie liczą. Konkurencja jednak nie śpi i już są ciekawe oferty. Wojtek zerknij na brokerów podawanych przez Cadermo:

viewtopic.php?f=9&t=2522

viewtopic.php?f=9&t=2513
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: mForex - dawne BRE Forex ECN

piątek 28 lut 2014, 18:34

mForex może nie jest najtańsze ale jest zdecydowanie najbardziej niezawodne. Naprawdę z ręką na sercu, nie spotkałem się jeszcze z brokerem, który niemalże nie odntowałby żadnej awarii, błędów czy innych potknięć przez tak długi czas.

Co by nie było, zainteresowanie ofertą mForex jest spore, a głosów niezadowolenia prawie nie ma. Mają naprawdę solidny zespół.

Z nowości...
Rusza cykl szkoleń organizowanych przez SII we współpracy właśnie z mForex. Zapraszamy do wzięcia udziału! Ja pojawię się na edycji w Gdańsku. Szczegóły i rejestracja tutaj:
http://forexclub.pl/wiadomosci/wydarzen ... 2014-roku/

W każdym tygodniu organizowane są darmowe webinaria - żeby w nich uczestniczyć nie trzeba być klientem brokera. Zazwyczaj są to trzy wydarzenia w godzinach wieczornych, gdzie omawiana jest bieżąca sytuacja na rynku, szkolenie z platformy oraz jedno webinarium poświęcone analizie technicznej lub psychologii. Udostępniane są także nagrania z tych wydarzeń, które wrzucamy tutaj:
http://forexclub.pl/video/biblioteka-filmow/

Za zgodą Karola edytowałem też pierwszy wątek, gdzie dokładniej opisałem ofertę mForex. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to czekam na kontakt.

Przypominam także o możliwości otrzymania 11% rabatu przy otwarciu rachunku poprzez Forex Club.

Szczegóły:
http://forexclub.pl/brokerzy/mforex-ecn/
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości