NAJLEPSI BROKERZY na ŚWIECIE i ich odpowiedniki

ODPOWIEDZ
no avatar
zzz

Re: Virtual Dealer Plugin i inne zabawki do MT4.

sobota 01 wrz 2012, 20:44

Widzę że moderator wykasował moje wypociny....,OK.
Napiszę inaczej,jeżeli ktoś ma możliwości ,proszę aby sprawdził brokerów MT-4 którzy reklamują się jako ECN i mają silny supoort po Polsku... czy nie grają przeciwko nam...// czyli klientom///
Ja to sprawdzę pod koniec roku na realu,lecz moimi prehistorycznymi metodami // inaczej nie potrafię/// dowiemy się za 3-9 miesięcy.
Jeżeli ktoś potrafi na automatach zrobić to szybciej ,to proszę o komentarz...
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Virtual Dealer Plugin i inne zabawki do MT4.

sobota 01 wrz 2012, 21:36

ZZZ - VD może dziś nie być, a jutro będzie. Nie da się sprawdzić tego inaczej jak pracując na real konkretnymi pozycjami i z konkretnym wynikiem dodatnim , bo po co Broker ma włączać VD Klientowi, który topi kasę bez żadnej pomocy .

no avatar
zzz

Re: Virtual Dealer Plugin i inne zabawki do MT4.

sobota 01 wrz 2012, 21:49

wojtek_ea pisze:ZZZ - VD może dziś nie być, a jutro będzie. Nie da się sprawdzić tego inaczej jak pracując na real konkretnymi pozycjami i z konkretnym wynikiem dodatnim , bo po co Broker ma włączać VD Klientowi, który topi kasę bez żadnej pomocy .
Widzę Wojtek że się nie rozumiemy...
Broker nie jest od tego aby nie przeszkadzać nam w topieniu kasy...,broker jest od tego aby umożliwić KAŻDEMU inwestorowi idealne warunki inwestycyjne..// za to ma prawo pobierać prowizję...//.
Ja to sprawdzę w odniesieniu do brokera którego wykropkowałeś,problem polega na tym że na realu zajmuje mi to za dużo czasu..//przyznaję ze wstydem.. i się dlatego nigdy nie chwalę...//
Pisałeś że jest jakiś sposób aby to sprawdzić szybciej czy broker gra przeciwko inwestorom.....
Dlatego prosiłem,jeżeli ktoś umie to zrobić szybciej,aby się podzielił swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości