MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

no avatar
zzz

MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 15:42

Myślę że docelowo banki pójdą po najmniejszej linii oporu i stworzą bankowość w Polsce opartą o MT-5 z dostępem do rynku międzybankowego i CME // oczywiście w perspektywie czasu 2-5 lat...///
Prosiłbym o podzielenie się swoim doświadczeniem z MT-5 na co trzeba zwrócić uwagę?,co jest niedopracowane i jak to rozwiązać,wszelkie informacje będą mile widziane , itp.
Chodzi mi o wszelkie informacje,ponieważ jestem w małym szoku !szok! ,kiedyś skreśliłem MT-5 całkowicie,a teraz myślę że MT-5 stworzy podstawy i zremby... !Dobrze! z bankowości w Polsce... !Brwoo! // oczywiście w przenośni.. !Dobrze! //

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czwartek 16 maja 2013, 17:31 przez zzz, łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy

czwartek 16 maja 2013, 17:13

http://www.metaquotes.net/en/metatrader5/news/3956
http://forexmagnates.com/metatrader-5-c ... -exchange/
Jednym z głównych trendów zachodzących w Polsce jest wychwyt obrotu walutowego w dużych bankach. Banki zostały późno przysposabiające do oferowania składnika aktywów do swoich klientów z powodu zdrowych marż były kompensacyjnych w wymianie produktów sprzedawanych. Jednak z ich ustalonych baz klientów nienaruszone, banki stały się ostatnio bardziej zainteresowani oferuje handel FX dla swoich klientów. Czyniąc to, firmy mają albo uruchomiła oddzielnych jednostek walutowych, które wykorzystywane osobne platformy i konto, lub zacząć oferować Multi-Asset platform, które mogłyby zintegrować banku całej linii produktów w ramach jednego systemu.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 17:57

Sumowanie zlecen i niemozliwosc zamykania ich pojedynczo
Niemozliwosc zastosowania Hedge
Czyli utrudnianie zycia traderom na maxa i ulatwienia dla brokow klasy MM czy tez "Mącicieli Wody" kazdy wie o co chodzi
Takie masz zalety MT5
Nie przejde na ta platforme dopoki dziala 4
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 18:21

Dzięki Dagu,pochwała slusznie dla Ciebie poszła.
Co do Hege to Dagu, nie jest to jednożnaczne i tutaj się z Tobą nie zgodzę,CFTC zabroniła Hege ze względu na nas.// uważam że CFTC ma rację ,aby banki nas nie wydymały...,jeżeli mówimy o prawdziwym rynku ,a nie jego imitacji..//
Proszę też ten temat rozszerzyć o to zagadnienie,jak GPW wprowadzi HFT aby umożliwić transakcje z giełdy Nyse Euronext,to czy może to działać odwrotnie ? ,tz. z MT-5 przez GPW na Nyse Euronext?.
Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 18:32

Dagu,a jeżeli chodzi o samo składanie zleceń,są jakieś niespodzianki?.,trzeba na coś uważać?.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 19:57

Ja posiadam jedynie ogolny zarys tematyki o ktora pytasz
Szczegolowe pytania kieruj do Marcina, on z nas wszytskich ma najwieksza i najswiezsza wiedze na ten temat
Za pochwale dziekuje to powinien byc standart na tym forum niestety z niewiadomych przyczyn czytelnicy skapia na pochwalach dla innych

Dla mnie cala sytuacja zmierza w niewlasciwa strone
Z calym szacunkiem ale jestem za wolnoscia inwestycyjna i JA SAM chce decydowac o wszytskich jego aspektach
A obserwujac nieco boku caly ten balagan dochodze do wniosku ze zmierzamy strone USA gdzie wolno tyle co nic a rzad uwaza swoich obywateli za debili ktorzy nie potrafia niz wiecej poza produkowaniem depozytow dla zarabiajacych

Moje zdanie jest takie
Moje pieniadze - Moja sprawa
I z calym szacunkiem kij komukolwiek do tego co robie i jak robie, place podatek 19% i tyle to powinno obchodzic panstwo
A cala reszta to moja sprawa moj biznes i sam chce ponosic konsekwencje moich poczynan
Natomiast z tego co obserwuje nasza kochana Unia chce wsadzic swoje lepkie lapki we wszytskie aspekty mojego zycia pod szyldem ochrony i bezpieczenstwa, zupelnie przypadkiem naturalnie pozbawiajac mnie ponad polowy mojej kieszeni

Prognozuje niemale zamieszanie w przeciagu nachodzacych 10 lat, w gestii europejskiej sfery finansowej i ucieczki zamozniejszych podatnikow przed coraz liczniejszymi i glupszymi podatkami oraz co teraz problemem wielkim nie jest ale wkrotce sie stanie - Islamizacja Europy

Z checia porozmawiam na ten temat w osobnym watku jesli znadja sie chetni
pozdrawiam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 20:57

Oj..,Dagu,teraz to namieszałeś zdrowo,powiem więcej bardzo zdrowo...
Temat nie jest na pracę Doktorską,a na pracę Profesorską....,co najmniej...
Postaram się w skrócie...
1-Marcin nic więcej nie wniesie w temacie,// rozmawiałem z Marcinem na PW//
2-Islamizacja Europy,to jest oczywiste że Europa będzie muzułmańska i będzie w Europie obowiązywało prawo Szariatu..
Mam bardzo bardzo serdecznych przyjaciół muzułmanów od 32 lat...
Popatrz na to inaczej,będzie w Europie masakra // nie neguję// z drugiej strony ,Europa muzułmańska i prawo Szariatu ma swoje plusy,chociażby ostatnie domagania się przez pedofili i zooofili adopcji dzieci// wielka demonstracja w Berlinie// zapewniam Ciebie Dagu, że prawo Szariatu się z tym w Europie rozprawi // oczywiście jestem świadom że to łączy się z prześladowaniem w jakimś sensie Chrześcijan ,lecz z drugiej strony wyobraż sobie prawo do adopcji dzieci przez zoofilii...//
Co jest lepsze?.
Odpowiedz sobie sam.
Wracając do meritum sprawy,jeżeli chodzi o FX i FX regulowany,niestety nie zgodzę się z Tobą,wszystko zmierza w dobrym kierunku,powiem więcej,moje marzenie życia się spełnia...// wreszcie///
CFTC ,wierz mi wie co robi.
Rozumiem Ciebie że chcesz dysponować swoimi pieniędzmi jak chcesz.
Odpowiedz sobie jednak na FUNDAMENTALNE pytanie ,czy to że chcesz dysponować swoimi pieniędzmi oznacza że chcesz być ordynarnie dym..y bez wazeliny przez banki?.
Wież mi CFTC wie co robi,nie raz złapała banki że Hege wykorzystały przeciw inwestorom.
Przemyśl to na spokojnie.
Pozdrawiam.

PS, oczywiście prosimy o następne przemyślenia odnośnie MT-5

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:10

zzz pisze:Oj..,Dagu,teraz to namieszałeś zdrowo,powiem więcej bardzo zdrowo...
Temat nie jest na pracę Doktorską,a na pracę Profesorską....,co najmniej...
Postaram się w skrócie...
1-Marcin nic więcej nie wniesie w temacie,// rozmawiałem z Marcinem na PW//
2-Islamizacja Europy,to jest oczywiste że Europa będzie muzułmańska i będzie w Europie obowiązywało prawo Szariatu..
Mam bardzo bardzo serdecznych przyjaciół muzułmanów od 32 lat...
Popatrz na to inaczej,będzie w Europie masakra // nie neguję// z drugiej strony ,Europa muzułmańska i prawo Szariatu ma swoje plusy,chociażby ostatnie domagania się przez pedofili i zooofili adopcji dzieci// wielka demonstracja w Berlinie// zapewniam Ciebie Dagu, że prawo Szariatu się z tym w Europie rozprawi // oczywiście jestem świadom że to łączy się z prześladowaniem w jakimś sensie Chrześcijan ,lecz z drugiej strony wyobraż sobie prawo do adopcji dzieci przez zoofilii...//
Co jest lepsze?.
Odpowiedz sobie sam.
Wracając do meritum sprawy,jeżeli chodzi o FX i FX regulowany,niestety nie zgodzę się z Tobą,wszystko zmierza w dobrym kierunku,powiem więcej,moje marzenie życia się spełnia...// wreszcie///
CFTC ,wierz mi wie co robi.
Rozumiem Ciebie że chcesz dysponować swoimi pieniędzmi jak chcesz.
Odpowiedz sobie jednak na FUNDAMENTALNE pytanie ,czy to że chcesz dysponować swoimi pieniędzmi oznacza że chcesz być ordynarnie dym..y bez wazeliny przez banki?.
Wież mi CFTC wie co robi,nie raz złapała banki że Hege wykorzystały przeciw inwestorom.
Przemyśl to na spokojnie.
Pozdrawiam.

PS, oczywiście prosimy o następne przemyślenia odnośnie MT-5

ZZZ - co Ty mi tu o prawie Szariatu, dobrze się czujesz ? Ja mam nadzieję że Europa się przebudzi i zrobi porządek. Chcą tu mieszkać ok, na naszych zasadach, a nie ich. Sa u nas i basta. Przez lewaków jest jak jest, Francja, Skandynawia . Co do pedofilii to ogarnij się , Islam ją popiera i to bardzo. Poczytaj o tym a potem pisz bzdury. Pedofilia, przemoc wobec kobiet to codzienność Islamu. Można mówić że to radykalny Islam, ale ten Islam dominuje, szczególnie w Europie się zaczyna panoszyć, jeszcze w ukryciu ale jest demaskowany przez Policje itd. ZZZ - przeszedłeś samego siebie. Prawo adopcji o którym wspominasz wprowadzają lewaki , Ci sami co dali prawa muslimom. Europa się budzi, z nimi się rozprawi, potem z muslimami. Oby. Albo tu będą żyć wg. naszego prawa albo na pustynie, do siebie, tam mogą rządzić .

ZZZ - obyś rekwoty miał za rekwotami za tych muslimów i muzułmańską Europę.


http://www.euroislam.pl/
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:21

Microbi patriota i to mi się podoba. A zzz powiem ci że u nas szariatu nie będzie. Dlaczego? Bo mieszkam w mieście pełnym uprzedzeń. Tu każdy krzywo na murzyna patrzy(choć do nich nic nie mam) a jak ciapaty to dosłownie jest obserwowany. A co dopiero dwóch ciapatych.. Tutaj ludzie mają tak wyprane berety że każdy nie biały nie mieszkał za długo. A ci co zostali to po nocach chodzą w głębokich kapturach a i to na niewiele się zdaję. Po prostu to jest we krwi. Tak samo jak ruscy ze swoimi obywatelskimi patrolami.

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:36

ZZZ jesli chcesz byc prowadzony za raczke to prosze bardzo
Niech UE wprowadzi ci milion ograniczen, zniesie lewar do 50, zablokuje mozliwosc hedzu oraz piramidowania zlecen bo to ryzykowne prawda ?

BZDURA
Wszytsko jest ryzykowne i na niczym sie nie da zarabiac dopoki nie wiesz co robisz
Pomimo tego co napisales CHCE byc odpowiedzialny za moje inwestycje i nikomu nic do tego jak to robie
Moje kasa - Moje Problemy ; ) Moja odpowiedzialnosc ; )

Jezeli chodzi o manipulacje cena to na tym tez mozna zarabiac wiesz ?

A co do kwesti islamizmu i tego co napisales to brak mi slow i mam ochote pierwszy rzucic kamien : )
W jakies gazecie czytalem ze jeden z ichniejszych Guru rozkazal wraca kobietom wracac do kraju i zaspokajac potrzeby seksualne zolnierzy : ) Moze ktos znajdzie ten artykul
Przeczytaj sobie koran szczegolnie wersety dotyczace uprawiania sexu ze zwierzetami oraz wykorzystywaniem warzyw do masturbacji przez kobiety
Doedukuj sie ZZZ bo glupoty piszesz okrutne, popierasz religie nienawisci, zboczenia i innych dewiacji seksualnych
Chcesz sie cofac w rozwoju to pobiegaj w lesie z sarnami a nie popieraj takiej patologi jak Islam
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:43

Dagu - czytałem to, jakiś guru wydal fatwę na ten temat :-) Takich kwiatków cała masa, a te fatwy to nie wydaje byle kto :) Szczególnie jak taki kozojeb*a chce sobie poużywać z dziewczynką małą, to sobie biorą śluby na jedną noc, bo ma być zgodnie z koranem , szkoda słów. A chore że ojcowie tak krzywdzą swoje dzieci, no ale ZZZ chce to tu, w Europie.
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:50

http://www.wykop.pl/link/1473987/co-uch ... 4243684d78


Rozpisałem się ale lepiej było wkleić linka.

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 21:55

Terminator pisze:http://www.wykop.pl/link/1473987/co-uch ... 4243684d78


Rozpisałem się ale lepiej było wkleić linka.
To ta zbawienna cywilizacja wg. ZZZ :mrgreen: Zamiast nas dymać ( wg. ZZZ brokerzy i inne ustrojstwa ) , będziemy my dymać tylko co !szok!
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

Awatar użytkownika
Dagu
Moderator Sub-Forum
Posty: 428
Rejestracja: czwartek 08 lis 2012, 12:15
skype: dagtagend
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Slask

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:01

Nie ma swiadkow nie ma zeznan nie ma sprawy ; P
Milczenie owiec nabiera nowego znaczenia ; )
copyright© by Dagu, All rights reserved
Szkolenia Forex | Tanio | Rzetelnie | Gwarancja Zyskow | Ogromne Zarobki do 250 tys. juz przy kapitale 1 000 zl
Koszt szkolenia JEDYNE 247 zl SPRAWDZ SAM http://piv.pivpiv.dk/

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:02


no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:24

Panowie,uporządkujmy tą dyskusję ponieważ robi się nieporozumienie.
1-Nie każdy Europejczyk jest gojem...!!!
2-Europa będzie muzułmańska i będzie w niej prawo Szariatu// a czy nam się to podoba czy nie podoba ,to jest bez znaczenia...//
3-Hedge w skrócie podwaja moc wpływu na rynek,tz. jeżli ktoś ma 100 mld $ to może wydymać tego co ma 10 mld $,oczywiste jest że kto ma 1 bln$ może przez Hege wydymać tego co ma 100 mld $ // Panowie skupcie się wreszcie, temat jest poważny ....!/// słusznie CFTC tego zabroniła Hege ponieważ oni patrzą dalej i chwała im za to że to rozumieją.
Popatrzmy obiektywnie,nawet na naszą tutaj dyskusję,czy my jesteśmy normalni i możemy odpowiadać za swoje inwestycje?.
4-Specjalnie dla Was rozmawiałem z mim przyjacielem Ujubem,jeżeli chodzi o aspekt czysto techniczny tego tematu,to nie ma problemu,jeżeli Europa będzie muzułmańska,to trzeba będzie tylko przestawić platformy inwestycyjne na bez swapowe...
Wracając do merytorycznej dyskusji ,proszę o wszelkie uwagi odnośnie MT-5 tz. co może inwestorów spotkać,jakie niespodzianki itp. ponieważ ta platforma nie tylko przeszła testy na GPW lecz przypominam Kolegom ,że przeszła również testy na CME i rynku międzybankowym,i na tym się skupmy dla naszego dobra ...,/// a,w perspektywie dla naszej bankowości...///

Pozdrawiam

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:28

PS,Microbi,myślałem że dla każdego jest oczywiste że ruszyłem ten temat tylko po to ,aby nie było rekwot za rekwotami....
Ja już nie wiem jak mam pisać aby to było zrozumiałe.....


Z całym szacunkiem ZZZ czy z moglbys wreszcie pisac w jednym poscie a nie rozrzucac serie wiadomosci jedna pod druga ?
Pozdrawiam Dagu

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:41

zzz pisze:PS,Microbi,myślałem że dla każdego jest oczywiste że ruszyłem ten temat tylko po to ,aby nie było rekwot za rekwotami....
Ja już nie wiem jak mam pisać aby to było zrozumiałe.....


Z całym szacunkiem ZZZ czy z moglbys wreszcie pisac w jednym poscie a nie rozrzucac serie wiadomosci jedna pod druga ?
Pozdrawiam Dagu

ZZZ- przeczytaj jeszcze raz, od początku co tu napisaliśmy, zasmucę Cie, Europa nie będzie muzułmańska, a przynajmniej ta część Polska, Niemcy, Rosja, a jak doszło by że inna część Europy by taka się stawała , to mam nadzieję że z tych krajów przyjdzie opamiętanie. Człowieku co ty tu wylatujesz o przestawianiu platform. Już nas sprzedałeś swoim ciapatym?
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

no avatar
zzz

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:48

Teraz na poważnie,oczywiście że nie,byłem jednak bardzo zbulwersowany tą demonstracją w Berlinie i domaganiu się tam przez zoofilii i pedofilii prawa do adopcji dzieci.Jeżeli dalej miałoby to iść w tym kierunku to jedyną sensowną przeciwwagą tego jest Islam w Europie....,innej możliwości nie widzę.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Microbi
Główny Moderator
Posty: 1223
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 16:12
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: MT-5 a CME i rynek międzybankowy w Polsce

czwartek 16 maja 2013, 22:50

zzz pisze:Teraz na poważnie,oczywiście że nie,byłem jednak bardzo zbulwersowany tą demonstracją w Berlinie i domaganiu się tam przez zoofilii i pedofilii prawa do adopcji dzieci.Jeżeli dalej miałoby to iść w tym kierunku to jedyną sensowną przeciwwagą tego jest Islam w Europie....,innej możliwości nie widzę.

Pozdrawiam
Tam są jeszcze gorsze patologie, poczytaj , a co do adopcji , to ludzie z tym zrobią porządek, na lewaków przyjdzie czas że ludzie im podziękują za bezrobocie, biedę itd .
Nie zarabiasz na FX ? Zmień nastawienie, nie kombinuj , to wszystko prostsze niż Ci się wydaje.

http://demotywatory.pl/1420500/Hulk-Im-your-father

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości