Forex BZWBK

ODPOWIEDZ
no avatar
siema83
Posty: 1
Rejestracja: piątek 17 maja 2013, 17:02

Forex BZWBK

piątek 17 maja 2013, 17:28

Witam wszystkich serdecznie!!!
Jak widać jestem tu nowy i to są moje początki z rynkiem Forex. Mam parę pytań technicznych co do rozpoczęcia inwestowania z BZWBKa. A mianowicie jestem klientem Domu Maklerskiego BZWBK, przez inwestor online złożyłem Dyspozycje o „Dyspozycję rozszerzającą umowę maklerską o świadczenie usług maklerskich w zakresie instrumentów OTC”, w realizacji dyspozycji już jest "rozpatrzony pozytywnie", teraz jakie kroki powinienem podjąć aby rozpocząć inwestowanie na platformie MT4?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Forex BZWBK

piątek 17 maja 2013, 20:52

Witamy

W takich sprawach najlepiej kontaktuj się z ich biurem obsługi klienta:

http://dmbzwbk.pl/kontakt/kontakt.html

Przedstawiciele BZWBK rzadko bywają na forach, a niewielu z nas ma tam konto. Broker jakoś nie stara się być specjalnie popularny.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
huezang
Posty: 1
Rejestracja: sobota 13 gru 2014, 06:38

Re: Forex BZWBK

sobota 13 gru 2014, 06:39

Zapraszam do przeczytania artykułu i dyskusji w temacie!
You can easily check out our best quality Testking 70-462 exam dumps prepare you well for the real Testking 70-411 Good Luck.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Forex BZWBK

środa 09 lis 2016, 12:09

Kolejny broker ofiarą nowych wytycznych KNF.

"Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, iż Dom Maklerski BZ WBK podjął decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług maklerskich w zakresie instrumentów OTC (Forex/CFD). W związku z tym od poniedziałku 14 listopada nie będzie już możliwe rozszerzanie umów maklerskich w zakresie tych instrumentów. Obecni klienci będą mogli zawierać transakcje kontraktami CFD na pary walutowe, indeksy giełdowe i surowce tylko do końca bieżącego roku. Później – do 20 stycznia 2017 r. – będą mogli jedynie zamykać istniejące już pozycje. Jeśli klient nie zamknie otwartych pozycji do 20 stycznia 2017 r., DM BZ WBK będzie zmuszony do rozporządzenia ww. instrumentami finansowymi i środkami na rejestrach OTC we własnym zakresie, co oznacza, że otwarte pozycje zostaną zamknięte przez DM BZ WBK po obowiązujących cenach rynkowych, a wolne środki pieniężne przekazane zostaną na rachunek maklerski klienta."
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości