Którego brokera polecacie?

no avatar
Tymon Pietrowski
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 19 lis 2018, 19:22

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 19 lis 2018, 19:25

Postanowiłem wypróbować wersję demo konta fxpro. Cóż mogę powiedzieć ... Na pierwszy rzut oka wszystko jest zrobione bardzo dobrze. Interfejs jest bardzo wygodny, rejestracja jest prosta, dobra realizacja i infografika. Nie wiem, jak z nimi się współpracuje w prawdziwym życiu, ale jeżeli chodzi o edukację, można nauczyć się wielu użytecznych rzeczy na demo.

no avatar
MarcelP
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 29 lis 2018, 19:29

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 29 lis 2018, 19:32

Moje doświadczenie na rynku Forex to ponad 3 lata. Wypróbowałem około 10 różnych brokerów. Mogę powiedzieć, że obsługa fxpro nie jest gorsza od innych najlepszych brokerów. Co do terminali i wykonania podobna sytuacja. Wkład startowy to tylko 100 dolców, czyli mniej niż konkurencja. Zarobione pieniądze są zawsze szybko na koncie przy wypłacie. Podsumowując w dwóch słowach, firma jest wiarygodna z poważnymi regulacjami europejskimi, zgodnie z tymi samymi warunkami, co wszystkie topowe firmy tego typu.

no avatar
Marcelina06
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 25 gru 2018, 12:15

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 25 gru 2018, 12:19

W ubiegłym tygodniu przerzuciłam się z konta demo na konto rzeczywiste. Uczyłem się na demo przez około 6 miesięcy. Muszę powiedzieć, że nauka w fxpro jest bardzo dobra, istnieją demo konta na wszystkich platformach. Co prawda wpłacić potem początkowy depozyt dla nowicjusza jest trochę strachliwe. Ale zdecydowałam że jeżeli już się uczyłam na ich platformach, to spróbuję tu handlować. Przynajmniej fxpro ma jakąś reputację i imię. Plus licencje i współpracuj wyłącznie z czołowymi światowymi bankami.

no avatar
IreneuszK
Posty: 1
Rejestracja: środa 26 gru 2018, 15:21

Re: Którego brokera polecacie?

środa 26 gru 2018, 15:23

Początkowo byłem neutralny wobec FxPro, nawet trochę sceptyczny. Firma jest bardzo znana, ale recenzje są mieszane. Postanowiłem spróbować ze względu na fakt, że były skargi na jakość obsługi klienta dla byłego brokera, którego nawet nie chcę tu dzwonić, a 3 moich znajomych pracowało z fxpro, który w zasadzie wypowiadał się pozytywnie o tym brokerze. W tej chwili pracuję tutaj od ponad roku i nie ma poważnych skarg. Wsparcie jest znacznie lepsze, szybsze i szybsze. Warunki handlowe i terminal są bardzo dobre. Kiedy czytam teraz recenzje o fxpro, natychmiast staje się jasne, gdzie jest prawda i gdzie są machinacje zawodników. Tyle fikcji o fxpro, co jest śmieszne. Przy wyborze brokera radzę nie polegać na recenzjach, ale na doświadczeniu prawdziwych przyjaciół.

no avatar
LukaszN81
Posty: 2
Rejestracja: piątek 11 sty 2019, 15:46

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 14 sty 2019, 10:37

Ja aktualnie jestem od ponad roku u Brytyjskiego brokera ale mającego siedzibę także w Australii a co za tym idzie maja 2 licencje. Nie mogę powiedzieć żebym miał na co narzekać.

Oprócz rzeczy oczywistych jak licencje dla mnie dodatkowym atutem byl brak minimum depo - spread praktycznie taki sam jak w IC Markets (wiec chyba możliwie najniższy - chyba że o czymś nie wiem), a do tego możliwość gry na indeksach 0.01 lota.

Zreszta tu jest wszystko opisane jakby ktoś nie wiedział jak szukać odpowiedniego dla siebie brokera: Jaki broker z dzwignią 1:400 i niskim spreadem

no avatar
Jakub Nowicki
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 28 sty 2019, 15:26

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 28 sty 2019, 15:29

Stara i godna zaufania firma brokerska o dość konkurencyjnych warunkach. Mam 3 konta u nich, a głównymi ich zaletami są moim zdaniem:
- duża płynność oferowana przez najlepszych dostawców;
- nowoczesne i stabilne platformy;
- wysoki poziom obsługi klienta;
- niskie spready;
- strategie i style handlu bez ograniczeń;
- szybkie wpłaty / wypłaty i szeroki zakres metod płatności;
- wysoki poziom bezpieczeństwa konta zapewniany przez FCA i CySec.

no avatar
robers81
Posty: 8
Rejestracja: środa 13 mar 2019, 20:08

Re: Którego brokera polecacie?

środa 13 mar 2019, 22:05

Ja polecam IC Markets z leverage 1:500, spread 0.1 pips i w modelu ECN.

no avatar
Abelard Pozowiec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 29 kwie 2019, 11:42

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 29 kwie 2019, 11:45

FXPRO ma kilka zalet i funkcjalności które są ważne dla mnie, dla tego ich wybrałem. Przede wszystkim oferują najwęższe spready w porównaniu do wszystkich innych godnych uwagi brokerów europejskich. Oprócz tego mają super działające platformy i zapewniają pełną informację o głębi rynku, do tego dobre wykonanie i szybkie wypłaty. No i nie mniej ważne, można korzystać z różnorodnych doradców.

no avatar
Fabian Popowiec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 09 maja 2019, 13:15

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 09 maja 2019, 13:20

Współpracuję z tą firmą od 2014 roku, handluję zarówno ręcznie, jak i za pomocą doradców. Jeśli kompleksowo mam ocenić Fxpro, to uważam że oferują jedne z najlepszych rozwiązań na rynku i są najbardziej wypłacalni i uczciwi dla swoich klientów. Mają bardzo dobrą obsługę klienta, duży wybór terminali i narzędzi które działają w sumie bezawaryjnie (zdarzały się jakieś problemy oczywiście, ale dość rzadko i były szybko usuwane). Wypłaty są dość szybkie, i nikt nigdy nie podważył mi moich zysków.

no avatar
Zbigniew Morawski
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 28 maja 2019, 15:29

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 28 maja 2019, 15:31

Witam. Chcę podzielić się swoim doświadczeniem w pracy z brokerem fxpro. Ogólnie współpracę można uznać za pozytywną, ponieważ w tym czasie nie miałem żadnych oczywistych problemów. Z negatywnych doświadczeń, tylko jeden poślizg - ale wsparcie techniczne zadziałało dość szybko i wszystko poprawiło. Reszta bez zastrzeżeń. Warunki są dość atrakcyjne, wydajność jest normalna, wypłata zysku nigdy nie została opóźniona. Stabilność jest oznaką poziomu, a fxpro daje mi tę stabilność w całości mnie zadawalającą.

no avatar
Natan Golębiowski
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 01 sie 2019, 21:22

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 01 sie 2019, 21:25

Na razie nie mam wątpliwości co do wiarygodności tego brokera, bo pracuję z nimi już od ponad roku i wszystko działa dobrze. Wykonanie jest natychmiastowe, spready dobre, brak poślizgów, a na wypadek problemów technicznych dział obsługi technicznej zawsze czuwa. Obsługa klienta jest zawsze miła i pomocna, i co ważne - nie kłamią, a problemy są rozwiązywane szybko. Broker nie miał narazie ze mną większych wpadek, więc mogę szczerze polecić.

no avatar
Samson Próg
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 30 wrz 2019, 16:29

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 30 wrz 2019, 16:32

Z Fxpro współpracuję już od pół roku. Było kilka awarii, ale reakcja wsparcia była zawsze natychmiastowa. Jak dotąd mogę o nich powiedzieć tylko dobre rzeczy i mam nadzieję, że tak zostanie dalej. Najważniejsze, aby nie ryzykować bez sensu, bo można się spłukać z własnej winy.

no avatar
Ryszard Rusiewicz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 03 paź 2019, 21:37

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 03 paź 2019, 21:41

FxPro to niezawodny i stary broker, który już dawno zdobył moje zaufanie. Zarabiam tutaj z powodzeniem od ponad 3 lat, nie ma żadnych problemów z wypłatami, nigdy niczego nie zatrzymali mi. Platformy, spread i wykonanie są bardzo dobre, więc naprawdę polecam, moim zdaniem zasłużone 4+/5.

no avatar
Malwina Kraczkowska
Posty: 1
Rejestracja: środa 23 paź 2019, 15:12

Re: Którego brokera polecacie?

środa 23 paź 2019, 15:14

Ogólnie uważam że jest to dobra firma, a negatyw który krąży o nich po internecie jest trochę nieuzasadniony. Moje zarobione pieniądze są zawsze wypłacane, a ewentualne opóźnienia są bardzo rzadkie i z przyczyn które są raczej niezależne od brokera. Mają bardzo dobry zestaw narzędzi, dość szybkie wykonanie i niezawodną obsługę klienta. Ogólnie rzecz biorąc, broker w moim odczuciu zasługuje na twardą 4.

no avatar
Borysek0007
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 lis 2019, 14:39

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 21 lis 2019, 14:45

Chwilę byłem u jakiegoś cyperskiego brokera, ale nie bardzo mi to to wychodziło. Jasne, może to moja wina, ale postanowiłem trochę poszukać innego brokera. Jakiego polecacie? Jestem totalnie zielony, znalazłem taką stronę https://opinie-o-brokerach.pl/, co o tym myśliecie? Ma sens się tym kierować? :help:

no avatar
Staszek Kizum
Posty: 1
Rejestracja: sobota 30 lis 2019, 19:48

Re: Którego brokera polecacie?

sobota 30 lis 2019, 19:50

Od jakiegoś czasu handluję z FXPRO, mają dobrą platformę mobilną i komputerową, stabilne połączenie z serwerem, profesjonalne wsparcie no i szybki oraz łatwy proces wpłat / wypłat. Moim zdaniem wszystkie powyższe rzeczy robią z FXPRO porządnego brokera.

no avatar
Dawid Pawlukanis
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 05 gru 2019, 16:46

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 05 gru 2019, 16:48

Współpracuję z tym brokerem od ponad 2 lat. Próbowałem różnych strategii, były zarówno wzloty, jak i upadki. Przez ostatnie sześć miesięcy pracowałem za pośrednictwem cTrader - doskonałej nowoczesnej platformy. Z wnioskiem o wypłatę też nigdy nie było problemów. Normalna zweryfikowana firma.

no avatar
WojtekGural
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 sty 2020, 11:54

Re: Którego brokera polecacie?

sobota 25 sty 2020, 11:57

Próbowałem handlować z wieloma, ale zdecydowałem pozostać z fxpro. Handluję tutaj od 3 lat. Nie są może też idealni, ale wszystko czego potrzebuję, tutaj jest. Najważniejsza jest doskonała komunikacja, szybkie otwieranie i zamykanie transakcji no i szybkie wypłaty. Terminale też pracują bardzo sprawnie, a w razie potrzeby zawsze możemy liczyć na obsługę klienta która się zna na rzeczy.

no avatar
Abu Gafur
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 30 sty 2020, 13:37

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 30 sty 2020, 13:39

Bardzo porządny broker, polecam spróbować a napewno się nie zawiedziecie. Handluje z doradcą i działa to świetnie. Platforma bardzo wygodna w użytku i wszystko działa bez zarzutów. Zysk nigdy nie został mi anulowany, zawsze wypłacają bez problemów.

no avatar
Denis Kozlowski
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 24 lut 2020, 15:16

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 24 lut 2020, 15:19

Bardzo dobry broker, który inwestuje w doskonałe wsparcie swoich klientów. Nie chciałem już pracować z różnymi brokerami którzy oferują bonusy itd., więc wybrałem fxpro. Tak, może nie do końca wszystko jest tak jak bym sobie rzyczył, ale nie okłamują klientów i nie działają na moją niekorzyść - a to już duży plus. Wypłaty też są bez problemu robione, 1-2 dni i masz pieniądze na koncie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości