Którego brokera polecacie?

ODPOWIEDZ
no avatar
magiclong
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 14 maja 2015, 14:36

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 09 paź 2016, 18:43

Proszę o opinię Efix DM który pośredniczy w handlu w Cityindex. Dźwignia 100:1 na dax I notowany 24h. Można gdzieś tabele rachunków i spreadow.... na ich stronie nie mogę się dokopać. Opinie o handlu mile widziane. Wiem że jak zaczynałem 2006 już działali i działają.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 10 paź 2016, 09:47

Ogólnie bym pochwalił ale dziś z rana po raz kolejny taki kwiatek:
2016.10.10 10:20:05.418 '10023706': close order #13651005 buy 1.00 GER30 at 10508.8 sl: 0.0 tp: 0.0 at price 0.0
2016.10.10 10:21:01.473 '10023706': order #13651005 buy 1.00 GER30 at 10508.8 sl: 0.0 tp: 0.0 closed at price 10472.5

Egzekucja trwała... Tak, dokładnie 56 sekund. I to nie wyjątek, bo chwilę wcześniej zamykałem inne zlecenie - czas oczekiwania 39 sekund.

Nie, to nie mój internet - na innej platformie zlecenie realizowane było normalnie - poniżej sekundy. Próbowałem też przez MT4 Mobile za pomocą łącza komórkowego (4G) i po parudziesięciu sekundach oczekiwania z komunikatem Busy nic się nie działo. Niestety ale City tak już czasem ma, bo to nie pierwszy raz i potrafią to przyprawić o kilka siwych włosów.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
magiclong
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 14 maja 2015, 14:36

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 10 paź 2016, 11:35

Własnie tego się obawiam w AM aż tak nie ale można to liczyć na setki PLN np zamykam +420 ...... czekamy idziemy zrobić kawę .... pozycja minus -120 i AM zamyka.... masakra jakaś. City i Am dobre warunki na indeksy ale egzekucja leży... normalnie kogo się czepić..... TMS się poprawił....?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 10 paź 2016, 12:27

TMS nie sprawdzałem od maja-czerwca. Teraz DAX-uję w XTB i na razie jest OK.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Maako
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 14 lip 2016, 06:29

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 11 paź 2016, 11:51

TMS się sporo poprawił po wcześniejszych historiach. Teraz mają jeden z lepszych czasów reakcji i bardziej proklienckie podejście - kilka tygodni temu jak był jakiś bad tick na ropie to ogarrneli ludziom reklamacje w ciągu kilku godzin i nie było zadnych problemów - na TJS był o tym nawet wątek. NO i noywch historii w sumie brak. Warunki tylko ponegocjuj, bo są niezłe ale na słuchawce też mozesz sporo wywalczyć.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 11 paź 2016, 13:28

Maako pisze:TMS się sporo poprawił po wcześniejszych historiach. Teraz mają jeden z lepszych czasów reakcji i bardziej proklienckie podejście - kilka tygodni temu jak był jakiś bad tick na ropie to ogarrneli ludziom reklamacje w ciągu kilku godzin i nie było zadnych problemów - na TJS był o tym nawet wątek. NO i noywch historii w sumie brak. Warunki tylko ponegocjuj, bo są niezłe ale na słuchawce też mozesz sporo wywalczyć.
TMS zawsze miał dobrą obsługę klienta, profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Masz też rację, że można się z nimi dogadać co do warunków. Zdarzyło mi się, że nawet sami zadzwonili i proponowali negocjacje ;).

Martwiące jest jednak to, o czym dyskutowaliśmy tutaj:
http://forex-nawigator.biz/forum/tms-br ... ml#p836556
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Szymon
Posty: 7
Rejestracja: środa 13 lip 2016, 12:13

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 14 paź 2016, 12:13

Netmore, to sensowny wybór platformy, na które ja gram i zarabiam pieniądze.

no avatar
GoldWolf
Stały Bywalec
Posty: 219
Rejestracja: wtorek 15 gru 2015, 20:48
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 20 paź 2016, 07:09

Jeśli zaś chodzi o bieżącą obsługę Państwa jako Klientów HFT Brokers, to pragnę zapewnić, że naszym głównym celem w najbliższych tygodniach jest świadczenie usług na niezmienionym poziomie - nasi Klienci to doceniają, stale utrzymując w HFT Brokers swoje pozycje, dokonując wpłat i wypłat w normalnym trybie.

Również proces wygaszania usługi zaplanowaliśmy na kilka tygodni tak, aby dać Państwu pełen komfort wszystkich działań związanych z rozwiązaniem umów produktowych. Ostatecznie planujemy, że ostatnim dniem świadczenia usług Forex będzie 30 listopada br.

Będę się musiał rozejrzeć za czymś innym.
Zastanawiam się nad Admiral Markets, a widzę, że zachwalacie sobie XTB. Czy coś się obecnie zmienia, w cytowanym komunikacie jest informacja o Jednak ostatnie lata to również okres przemian dla całej branży. Postępujące zmiany regulacyjne, ustawowe wymogi kapitałowe nakazujące utrzymywać domowi maklerskiemu bardzo wysokie fundusze własne (pozwalające na wzrost wolumenów transakcji) To może uruchomić rachunek w Bossie (zaplecze bankowe)?

Na TJS oprócz XTB i BossaFX jest jeszcze XM. Jakie są Wasze obserwacje?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 20 paź 2016, 09:42

Bossa i XM to typowi brokerzy Market Maker. XM słynie z bonusów więc to jeden z lepszych wyborów dla początkujących traderów lub tych, którzy chcą handlować naprawdę niskim depozytem.
XTB jest brokerem największym, dlatego też najwięcej oferuje (w DM BOS Forex jest bardziej dodatkiem). Mają konta MM i ECN/STP, dwie platformy, 3000 instrumentów i najniższe koszty transakcyjne z wymienionej trójki.
Bossa kształtuje się gdzieś po środku obu tych firm moim zdaniem. Niczym szczególnym się nie wyróżniają.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
Maako
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 14 lip 2016, 06:29

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 20 paź 2016, 11:31


no avatar
Franek8888
Posty: 3
Rejestracja: piątek 26 sie 2016, 12:07

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 21 paź 2016, 07:17

zostaja mocniejsze podmioty, a ja na takim zarabiam i z niego nie zrezygnuje UFX.

no avatar
Active57
Posty: 3
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:31

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 23 paź 2016, 21:12

Decyzja podjęta przez Zarząd HFT wskazuje, że nie jest tak łatwo sprostać wymaganiom, które świat finansowy stawia brokerom... Przypuszczam, że zanim ktoś nowy zdecyduje się wejść na rynek z takimi usługami, pewnie 2x się nad tym zastanowi.

Najpewniejsi są chyba ci brokerzy, którzy są liderami i mają ustabilizowaną pozycję na rynku. Przypuszczam, że prof. Miodek mógłby się teraz odezwać, że lider to lider i jest tylko jeden, a nie kilku... ;)

A swoją drogą, kogo widzicie na rynku polskim na pozycji brokera-lidera?

no avatar
Szymon
Posty: 7
Rejestracja: środa 13 lip 2016, 12:13

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 24 paź 2016, 10:18

trzeba miec brokera, który jest mocny i stabilny. proste, ja zarabiam na Globtrex

no avatar
Conti
Posty: 12
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 10:58

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 24 paź 2016, 19:08

Ludzie!! Nie słuchajcie tylko kogoś kto poleca Wam brokera typu Globtrex mówiąc jeszcze o mocy i stabilności. Przez takie decyzje ludzie później płaczą. Po raz kolejny podkreślam że jak szukacie brokera to szukajcie kogoś regulowanego przez KNF i takiego brokera który jednak już troche lat jest na tym rynku. Nie chce pisać o konktretnych brokerach bo to wasza sprawa kogo wybierzecie ale róbcie to mądrze.

Pozdrawiam Wszystkich poza Szymonem bo widac że jesteś podstawiony!

no avatar
Szymon
Posty: 7
Rejestracja: środa 13 lip 2016, 12:13

Re: Którego brokera polecacie?

środa 26 paź 2016, 10:00

ja napisałem o miejscu, w którym ja zarabiam, i o którym mam takie, a nie inne zdanie. ja sie nie zawiodłem jeszcze na Globtrex

Awatar użytkownika
fxteam
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 17:53
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

środa 26 paź 2016, 15:49

Dobrze, że broker Ci służy, mimo wszystko tak jak piszą Panowie powyżej, warto wybrać brokera, który działa na rynku długo i jest znany wśród traderów (szczególnie z wypłacalności). Pamiętajmy, że licencję na Cyprze uzyskać jest bardzo łatwo, a co za tym idzie, daje to spore pole do naruszeń, szczególnie przez nowych, mało znanych brokerów.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

środa 26 paź 2016, 16:56

Z tym Cyprem to już wcale nie tak łatwo. Kiedyś faktycznie rozdawali te licencje na prawo i lewo, a teraz ponoszą tego konsekwencje - pseudo-brokerzy pozwalają sobie na wiele, i to wcale niekoniecznie ci mali. Problem taki, że firm na Cyprze jest cała masa, a siły przerobowe urzędników są ograniczone. Zaufanie spadło i próbują je odbudować więc wzięli się do roboty np. w tym tygodniu karę otrzymało XTrade - w Polsce niezbyt znani ale to wcale nie taki mały broker:
http://forexclub.pl/xtrade-ukarane-cyse ... 5-000-eur/
To tylko jeden z najświeższych przykładów, bo takich akcji w ostatnim roku było dużo więcej (ACFX, Iceberg itd. itp.)

Gdzieś ostatnio nawet przewinął mi się news, że CySEC na jakiś czas zawiesza wydawanie nowych licencji. I to by miało sens, bo najpierw muszą uporać się z istniejącym bałaganem zamiast go powiększać. Jedna ze znanych mi firm czekała na otrzymanie swojej licencji prawie ROK (złożono wniosek 2 lata temu), mimo, że dopełniali wszystkich formalności najszybciej jak to możliwe.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
tyler_durden
Stały Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: sobota 15 wrz 2012, 12:01
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

środa 26 paź 2016, 21:56

Chce ulokować u brokera od 5-10 tys zł. Broker STP, ewentualnie ECN. Support w j.polskim choć od biedy może być po angielsku, konto w banku w Polsce. Jakieś sugestie? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 27 paź 2016, 08:50

tyler_durden pisze:Chce ulokować u brokera od 5-10 tys zł. Broker STP, ewentualnie ECN. Support w j.polskim choć od biedy może być po angielsku, konto w banku w Polsce. Jakieś sugestie? Z góry dzięki za podpowiedzi.
Napisz coś więcej - jak handlujesz, na czym, czy preferujesz jakąś platformę, co jest jeszcze dla Ciebie priorytetem... Inaczej 90% brokerów STP/ECN spełnia Twoje wymagania :).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
tyler_durden
Stały Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: sobota 15 wrz 2012, 12:01
Lat na Forex: 0
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 27 paź 2016, 23:30

raposo pisze:
tyler_durden pisze:Chce ulokować u brokera od 5-10 tys zł. Broker STP, ewentualnie ECN. Support w j.polskim choć od biedy może być po angielsku, konto w banku w Polsce. Jakieś sugestie? Z góry dzięki za podpowiedzi.
Napisz coś więcej - jak handlujesz, na czym, czy preferujesz jakąś platformę, co jest jeszcze dla Ciebie priorytetem... Inaczej 90% brokerów STP/ECN spełnia Twoje wymagania :).
Nie skalpuje, MT4, pewność zdeponowanych środków oraz świadomość, że broker jest wypłacalny, gram tylko na majorsach plus dax, srebro, ropa i złoto.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości