Którego brokera polecacie?

no avatar
grzegorzgla
Posty: 2
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 12:38

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 23 cze 2017, 12:53

W końcu widzę jakis komentarz na temat everfx! Testuje u nich konto demo od 2 miesięcy z bardzo dobrym skutkiem i własnie zastanawiałem się nad aktywacją rzeczywistego rachunku, bo jest teraz jakas promocja tradowania bez prowizji. Dzięki jameslove1 za opinę!. A próbowałes juz od nich cos wypłacać? Bo to mocno istotna kwestia...

no avatar
danieltrader
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 15:30

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 26 cze 2017, 15:35

Jeżeli szuka kto brokera STP z regulacjami, to polecam platformę EverFX. Sam korzystam u nich z konta demo i realnego od kilku miesięcy, mają bardzo niskie sprady i swapy, realne ceny rynkowe, wypłaty działają bez zarzutu. Jezeli kto chce więcej szczegółów, to zapraszam na priv.

no avatar
jay0402
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2017, 12:47

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 13 lis 2017, 12:51

FreshForex is one of the best broker for trading. I am working with this broker for a long time. It provides all the facilities to their clients like no transaction fees, easy money withdrawal, 101% deposit bonus, lower spread and also many more which are very much needed to a trader in his trading.This broker always take good care of their clients comfort. This broker is very reliable and actually very good at their services.

no avatar
Marcel
Posty: 1
Rejestracja: piątek 08 gru 2017, 12:57

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 08 gru 2017, 12:59

Zdecydowanie jeden z najlepszych brokerów. Zapewniają bardzo wysoką jakość wsparcia technicznego, dysponują szerokim zestawem narzędzi i platform i szybką realizacją. Nie ma również ograniczeń w sposobie handlu, a wycofanie środków jest dość szybkie. Pracuje z nimi od 2 lat i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

no avatar
Bartosz 26
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 26 gru 2017, 19:27

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 26 gru 2017, 19:29

Chcę podzielić się moimi doświadczeniami o fxpro, ponieważ jest to najlepszy broker w mojej praktyce handlowej. Najlepszy wybór do skalpowania. Nie ma ograniczeń co do stylu handlu, dość niskie spready i wysoka płynność narzędzi. Ponadto realizacja zamówień na rynkach Fxpro jest bardzo szybka. Jestem bardzo zadowolony z usług fxpro i warunków handlowych.

no avatar
DonatKrystian
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 09 sty 2018, 12:08
Lat na Forex: 0
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

środa 10 sty 2018, 15:55

A czy możliwe jest działanie na rynku forex bez pośrednictwa brokera?

Awatar użytkownika
SMD Sajir
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 15 sty 2018, 06:36
skype: shawon_70
Kontakt:

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 15 sty 2018, 09:54

protrademarkets dot com (Recent CFD Online Trading 2018)

no avatar
Golęba J
Posty: 1
Rejestracja: piątek 26 sty 2018, 22:05

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 26 sty 2018, 22:10

Zdecydowany plus FxPro to dobra platforma, która pracuje bez usterek i przerw w komunikacji. Do tego dochodzą niezawodność operacji wpłat i wypłat. W osobistej praktyce nie miałem z nimi problemów. Firma jest dobrze znana i moim zdaniem jest adekwatna pod każdym względem.

no avatar
Kajetan13
Posty: 1
Rejestracja: sobota 24 lut 2018, 22:21

Re: Którego brokera polecacie?

sobota 24 lut 2018, 22:24

Pracuję z fxpro od 2014, i jak na razie bezproblemowo. Natychmiastowe wykonanie zleceń. Możesz handlować różnymi ilościami, zarabiać nie przeszkadzają, jeżeli robisz wszystko z głową. Kiedy rynek jest spokojny, nie ma żadnych problemów. Z wypłacaniem zysku nigdy nie było żadnych trudności, a co jeszcze jest potrzebne do komfortowego handlu.

no avatar
Kamila Goszowska
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 17 kwie 2018, 20:39

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 17 kwie 2018, 20:45

FxPro oferuje kilka rodzajów platform transakcyjnych. Lubię Ctradera, ale MetaTrader 4 również jest dobrze zaimplementowany. Oferują również bardzo profesjonalną obsługę klienta, wąskie spready, wysoką dźwignię finansową i szybkie transakcje. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych brokerów.

no avatar
krasniuk
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2018, 09:40

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 30 kwie 2018, 10:15

a w fxpro masz dedykowanego opiekuna , czy ogólnie pracujesz z całą firmą?

no avatar
Martyna
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2018, 10:23

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 28 maja 2018, 10:25

Pracuje z Fxpro już od kilku lat. Postanowiłam napisać swoją opinię jako dowód wdzięczności za dobrą obsługę. Naprawdę nigdy nie miałam żadnych problemów i nikt nie ingerował mi w handel, gdybym straciła pieniądze, to tylko z własnej winy i głupoty. Wszystko, co zarobiłam, zawsze było wypłacane bez zbędnych pytań. Bardzo dobra i szybka pomoc techniczna, wydajność ECN jest superowa, przyjazny dla użytkownika interfejs i nie narzekam na spready. Krótko mówiąc, polecam każdemu, kto potrzebuje niezawodnego brokera.

no avatar
Antoni Sychy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 19 cze 2018, 16:53

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 19 cze 2018, 16:56

Przede wszystkim w fxpro chcę wyróżnić wysoką szybkość wykonania i brak silnego poślizgu. Kto jest zainteresowany skalpowaniem, polecam spróbować! Również tutaj możesz użyć absolutnie jakichkolwiek doradców, no i ogólnie rzecz biorąc nie mam obaw pracując z nimi bo są naprawdę porządną firmą i przede wszystkim działają na rynku już od jakiegoś czasu.

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1996
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Lista brokerów

środa 04 lip 2018, 12:02

Tu mozna poczytac o brokerach i porównac ich oferty:

https://comparic.pl/brokerzy-2/
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

no avatar
Sara Pawlowska
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 15 lip 2018, 08:26

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 15 lip 2018, 08:36

Dobry broker z doskonałymi usługami. Szybkie wypłaty zgodne z regulaminem, dobre wsparcie i brak jakichkolwiek zacinek. Miałam trochę zysków i trochę strat, ale teraz jestem na plusie. FxPro nie wtrąca się w twoje konto, gdy zaczynasz osiągać zyski. Jestem zadowolona z tej współpracy, nigdy mnie jeszcze nie zwiedli i nie oszukali co jest naprawdę ważne w dzisiejszych czasach.

Awatar użytkownika
Portal Comparic
Maniak Forex
Posty: 1996
Rejestracja: środa 30 maja 2018, 09:51

Brokerzy, u których możesz uzyskać status klienta profesjonalnego i wyższą dźwignię

poniedziałek 06 sie 2018, 10:59

Kim jest klient profesjonalny i jakie musi spełniać wymagania?

Klient profesjonalny to osoba posiadająca odpowiednie doświadczenie i wiedzę z zakresu inwestycji, pozwalające na podejmowanie właściwych decyzji a także na ocenę ryzyka. Dyrektywa MiFID II określiła szczegółowe warunki, które muszą spełnić osoby, chcące uzyskać taki status. Zgodnie z nimi u większości brokerów klientami profesjonalnymi mogą stać się inwestorzy, których dotyczą co najmniej 2 z 3 poniższych punktów:

w ostatnim roku zawarli średnio 10 “dużych” transakcji na kwartał np. 10 transakcji na 0,5 lota EUR/USD – należy pamiętać, że w tym przypadku każdy dom maklerski ustala własną wysokość “dużych” transakcji, dlatego szczegółowe informacje należy uzyskać u konkretnego brokera
posiadają portfel instrumentów finansowych ze środkami pieniężnymi o wartości minimum 500 000 EUR
mają minimum roczne doświadczenie zawodowe w sektorze finansowym na stanowisku, które wymaga wiedzy zawodowej nt. instrumentów finansowych lub usług maklerskich

Gdzie możesz uzyskać status profesjonalisty?

Zostając klientem profesjonalnym trader nie musi obawiać się ograniczenia dźwigni finansowej wynoszącej obecnie:

30:1 w przypadku głównych par walut;
20:1 w przypadku par walut innych niż główne, złota i głównych indeksów
giełdowych;
10:1 w przypadku towarów innych niż złoto i indeksów giełdowych innych
niż główne;
5:1 w przypadku pojedynczych instrumentów kapitałowych i wszelkich
bazowych niewymienionych w inny sposób;
2:1 w przypadku kryptowalut;

Oprócz tego nowe regulacje wprowadzają następujące zmiany:

zasada depozytu zabezpieczającego uzasadniającego zamknięcie dla każdego
rachunku (maring out podniesiony z 20% do 50%)
ochrona przed ujemnym saldem dla każdego rachunku;
zakaz oferowania bonusów jako “zachęt” do otwarcia konta
standardowe ostrzeżenie o ryzyku.

Poniżej prezentujemy listę brokerów, którzy pozwalają uzyskać status klienta profesjonalnego wraz ze specyfikacją ich oferty:

https://comparic.pl/brokerzy-u-ktorych- ... -dzwignie/
Masz jakiekolwiek pytania? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Portal Comparic.pl - codziennie budzimy rynki

no avatar
Kuba Szewczuk
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 sie 2018, 21:21

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 27 sie 2018, 21:24

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym brokerem. Istnieje regulacja i ochrona depozytu - i to nie są puste słowa. Platforma jest wygodna, praktyczna i bardzo łatwa w zarządzaniu kontem. Dobry zestaw narzędzi i niskie spready. Wsparcie techniczne też jest spoko, a transakcje są zawsze szybkie. Nie mam również żadnych zastrzeżeń do wykonania, poślizg który czasami bywa nie jest krytyczny. Ogólnie bardzo pozytywnie odbieram FxPro.

no avatar
Tadeusz542
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 14:28

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 17 wrz 2018, 14:32

W FxPro przekupiło mnie to, że jest licencjonowanym brokerem o dość znanej nazwie w swojej dziedzinie. Przeciwko handlowcom nie grają i nie okłamują, zapewniają jedynie płynność i nic więcej. Sam pracuję bardzo delikatnie i z małymi obrotami, i wszystko, co zarobiłem zawsze dało radę wypłacić szybko i bez problemowo. Polecam.

no avatar
Maja Glinka
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 14 paź 2018, 19:28

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 14 paź 2018, 19:30

Wybrałam FxPro, ponieważ nie przerywają moich transakcji i zarabiają tylko na prowizji. Nie wykorzystują pieniędzy klientów. Ponadto oferują ochronę przed ujemnym balansem. Nie możesz stracić więcej niż całkowita kwota depozytu. Komponent techniczny jest również perfekcyjnie zaimplementowany.

no avatar
KasperPog
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 22 paź 2018, 14:32

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 22 paź 2018, 14:34

Wybierając brokera dla siebie, przejrzałem kilka opcji. Najbardziej spodobała mi się strona Fxpro pod względem graficznym i treści. Wcześniej robili też dużo materiałów szkoleniowych i webinarów. Szkoda, że przez długi czas nie było nic nowego, ale ogólnie dla kogoś, kto zaczyna swoją drogę na rynku forex informacji jest wystarczająco, plus świetne konta demo. Sam sporo czasu spędziłem na opanowanie MT4 i Ctrader w różnych wersjach, i tylko potem zdecydowałem się na prawdziwe konto. Również warunki handlu są bardzo rozsądne. Spośród wszystkich brokerów których uważałem za najbardziej odpowiednich dla siebie, FxPro jest najlepszy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości