Którego brokera polecacie?

ODPOWIEDZ
no avatar
Daniel Nagaec
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 mar 2020, 22:49

Re: Którego brokera polecacie?

środa 04 mar 2020, 22:52

Broker jest bardzo dobry – dzila na rynku od lat, rekwotowania są niezwykle rzadkie a pieniądze są zawsze szybko wypłacane. Można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych brokerów na dzień dzisiejszy. Ogólnie rzecz biorąc, można tu spokojnie pracować i zarabiać przyzwoite pieniądze.

no avatar
RomanZozula
Posty: 1
Rejestracja: piątek 27 mar 2020, 13:09

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 27 mar 2020, 13:11

Korzystam z tego brokera ponad 2 lata. Ok, sytuacje bywały różne, ale nikt nie jest idealny i pomoc techniczna w takich trudnych sytuacjach spisywała się na medal. Najważniejsze jest to, że nigdy nie miałem problemu z wypłatami, zawsze były w terminie.

no avatar
BorysZajga
Posty: 1
Rejestracja: środa 15 kwie 2020, 10:23

Re: Którego brokera polecacie?

środa 15 kwie 2020, 10:24

Współpracuję z fxpro od ponad roku. Głównymi zaletami są dla mnie są: dobry spread i wysoka jakość wykonania. Do tego dochodzą fajne aplikacje mobilne, i szybka wypłata środków na kartę Visa bez prowizji.

no avatar
Barbara Krasińska
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2020, 12:50

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 20 kwie 2020, 12:52

Dałabym Fxpro solidną 4! Nawet jeżeli firma i ma jakieś wady, to nie są one tak znaczące, aby się na nich skupiać. Platformy i narzędzie są doskonałe pod każdym względem, a szybkość działania z mojego doświadczenia z innymi brokerami jest tutaj najlepsza. Każdy problem można rozwiązać za pomocą wsparcia technicznego, z wyjątkiem własnej głupoty. Polecam

no avatar
AgataPisanek
Posty: 1
Rejestracja: środa 29 kwie 2020, 10:37

Re: Którego brokera polecacie?

środa 29 kwie 2020, 10:40

Dobre wykonanie, platforma się nie wiesza, a i warunki handlu są również całkiem przyzwoite. Jestem zadowolona z dużej liczby instrumentów handlowych. Podoba mi się również ich analiza, i dobry kontakt ze wsparciem technicznym w razie potrzeby. Wiele sposobów na uzupełnienie i wypłatę, do tego wypłaty są dość szybkie. Ogólnie nie znalazłam jeszcze żadnych większych problemów w tym brokerze.

no avatar
Marek Krystekiewicz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 maja 2020, 11:00

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 28 maja 2020, 11:02

Doskonały broker - niezawodne biuro, usługa jest bardzo dobra. Warunki, szybkość realizacji, rozkład - wszystko mi absolutnie odpowiada. Dane wyjściowe na kartę są natychmiastowe. Dobry wybór narzędzi. Teraz stało się znacznie więcej niż wtedy, gdy zacząłem z nimi handlować. Mogę docenić ich pracę nad solidną czwórką z plusem.

no avatar
KacperMost
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 25 cze 2020, 12:05

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 25 cze 2020, 12:07

Broker bardzo zorientowany na klienta. Spodobał mi się fakt, że zapewniają dość wysokiej jakości wsparcie techniczne oraz duży wybór kont i platform. Bardzo ważnym punktem jest również wysoki poziom ochrony środków osobistych, istnieje poważne europejskie zezwolenie, a także ubezpieczenie depozytów. Wydajność nie jest idealna, ale zbliżona do tego. Wypłata zysków jest dość szybka, więc dla mnie jest to broker z dużymi plusami.

no avatar
Kuba Wiśniewski
Posty: 1
Rejestracja: środa 29 lip 2020, 21:04

Re: Którego brokera polecacie?

środa 29 lip 2020, 21:06

Mogę śmiało stwierdzić, że FXPRO jest niezawodnym brokerem z dobrymi usługami i małymi spreadami. Ten broker pozwala mi handlować z moim własnym systemem handlowym i mogę używać mojego EA bez żadnych ograniczeń. Ostatnia wypłata wyniosła 1400 $ i wszystko poszło gładko i szybko. Polecam szczególnie zaawansowanym handlowcom.

no avatar
Hols85
Posty: 9
Rejestracja: środa 16 maja 2018, 13:43

Re: Którego brokera polecacie?

środa 09 wrz 2020, 11:54

myślę że warto dokładnie przeanalizować temat wyboru brokera bo potem samo odzyskiwanie pieniędzy z forex jest bardzo trudne, zwłaszcza jeśli działa się w pojedynkę

no avatar
Izabela713
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 paź 2020, 18:22

Re: Którego brokera polecacie?

sobota 03 paź 2020, 18:27

Używam fxpro od prawie roku i moja opinia o tym brokerze jest bardzo dobra. Oferują rzetelną obsługę. Szybkość wykonania jest podobna do większości brokerów, ale nie przejmuje się tym, bo dla mnie ok. Spread jest naprawdę wąski, a moje doświadczenia z wypłatami są tylko pozytywne. Nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie, i polecam bo to dobry wybór moim zdaniem.

no avatar
Klaudia Krawiec
Posty: 1
Rejestracja: piątek 30 paź 2020, 09:43

Re: Którego brokera polecacie?

piątek 30 paź 2020, 09:54

Wybierając brokera, zwracałam szczególną uwagę na wiarygodność firmy. FxPro to jedna z najbardziej znanych firm w świecie forex. Mam roczne doświadczenie w handlu z nimi bez żadnych negatywnych doznań. Ten broker zapewnia naprawdę wysoki poziom usług: stabilne połączenie, szybką realizację, jasne warunki, przydatne narzędzia internetowe \ mobilne, profesjonalną obsługę klienta i szybkie wpłaty / wypłaty. Oferują również bardzo wąskie spready. Ostatnimi czasy mam stabilne zyski, dlatego nigdy nie żałowałam swojego wyboru. Dodam również, że wszystkie moje fundusze objęte są systemem rekompensat do 20 000 euro. Fxpro to bardzo profesjonalny i godny zaufania europejski broker.

no avatar
Jerzy Wiśniewski
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 gru 2020, 15:40

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 01 gru 2020, 16:48

Lubię pracować z tą firmą. Dobre warunki handlowe, mili ludzie w obsłudze, którzy zawsze służą pomocą, gdy mam problem. Przeniosłem się na konto rzeczywiste w następnym tygodniu po rejestracji w wersji demo, platforma handlowa działa tak samo. Ta sama prędkość i spready, wszelkie nieoczekiwane niespodzianki. Wypłaty są zawsze na czas.

no avatar
WojtekGruby
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 gru 2020, 16:59

Re: Którego brokera polecacie?

wtorek 01 gru 2020, 17:06

Jak wszyscy, sprawdziłem recenzje, zanim zacząłem handlować z fxpro. Widziałem głównie dobre komentarze, więc wpłaciłem depozyt w wysokości 500 $. Jak dotąd dobry broker - wykonałem kilka wypłat za pośrednictwem skrill. Żadnych problemów. W ciągu dnia do mojego portfela elektronicznego wpływały pieniądze.

no avatar
gregor
Posty: 1
Rejestracja: środa 13 sty 2021, 15:54

Re: Którego brokera polecacie?

środa 13 sty 2021, 16:03

Witajcie ja mam pytanie jak każdy potrzebuje dobrego brokera... Już wyjaśnie oco chodzi mi z dobrym brokerem działam na platformie MT4 i jestem w ICmarket nie mam zastrzeżeń to tego brokera wszysto fajnie działą ale kasa idzie na paypal z paypala musze na transferwise i później na revolut.. Wiem straszna zabawa.. Potrzebuje brokera który współpracuje z revolutem lub transferwise..

Próbowałem myfxcm on ma problem że jak chce zamknąć transakcje ręcznie to czasem wychodzi błąd co jest to irytujące i to nie że raz a kilka razy pod rząd i można być na minusie...

Nie musi być z polskim supportem

potrzebuje broka który nie jest Market maker

Doradzi ktoś :)

no avatar
Mark Verne
Posty: 1
Rejestracja: środa 24 lut 2021, 12:10

Re: Którego brokera polecacie?

środa 24 lut 2021, 12:14

Fxpro to wielokrotnie nagradzany broker forex, który świadczy profesjonalne usługi brokerskie. Są one licencjonowane i regulowane przez CySEC i FCA. Dostępne są różne rodzaje kont, nowoczesne oprogramowanie handlowe i narzędzia handlowe, pomocne darmowe konta demo i materiały edukacyjne. Brak problemów z wypłatami. Doskonałe wielojęzyczne wsparcie. Gorąco polecam!

no avatar
Tymoteusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 23 wrz 2020, 19:59

Re: Którego brokera polecacie?

niedziela 28 lut 2021, 23:05

Moglibyście potwierdzić, że w XTB nie ma opłaty za brak aktywności jeśli posiada się chociaż jedną akcje na koncie? https://topinwestycje.pl/broker-xtb-opinie/ (w sekcji opłata za...).

Awatar użytkownika
Outdoobja
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 31 sie 2021, 21:19

Re: Którego brokera polecacie?

czwartek 02 wrz 2021, 05:06

Ja tez szukam takiego który oferuje:

- Inwestycje w krypto bez konieczności przewalutowywania realnych pieniędzy jak USD czy EUR na bitcoiny
- który oferuje możliwości korzystania z dźwigni, w sumie nie interesuja mnie większe jak 1:10, krótki i długie pozycje
- który ma trailing stop przy inwestycjach w krypto
- który jest licencjonowany, zarejestrowany (nie interesuja mnie fake strony)
- i taki którego prowizje są do przełknięcia

I tyle, powiedzcie czy jest szansa znalesc czy żyje w swiecie fantazy?
Pozdrawiam

no avatar
Jalosla
Posty: 17
Rejestracja: środa 15 lip 2020, 05:03

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 10 sty 2022, 13:16

Zawsze staram się znaleźć nowy sposób na zarabianie pieniędzy, ponieważ nie chcę pracować dla żadnego mężczyzny i chcę polegać na sobie. Ostatnio Szukałem opcji, w których mógłbym zainwestować pieniądze, aby zarabiać pieniądze. Znalazłem projekt Bitcoin Rush oficjalna strona aplikacji, który spodobał mi się za pomysł i wykonanie. Mam nadzieję, że to przedsięwzięcie okaże się sukcesem i będę mógł zarabiać na tej stronie.

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Którego brokera polecacie?

poniedziałek 20 lut 2023, 12:24

Polecam Wam stronę https://cyberiusz.pl/strony-internetowe-rzeszow , gdzie znajdziecie ofertę specjalistycznej agencji interaktywnej, która zajmuje się m.in. tworzenie stron internetowych Rzeszów i wiele więcej. Oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, dostosowana do różnego zapotrzebowania swoich pacjentów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości