IronFX - problemy z wypłatą?

ODPOWIEDZ
no avatar
ghostface
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 10 mar 2015, 18:40

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 12 mar 2015, 00:21

optimus128 pisze:Pytanie do osób którym wypłacili.

To były środki wpłacone do nich czy zysk? Ja już dawno nie mam tam mojego depozytu, pozostały mi tylko zyski w związku z czym mam poważną obawę o swoje pieniądze.
Środki wplacone oraz zyski.

no avatar
optimus128
Posty: 5
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 20:00

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

czwartek 12 mar 2015, 13:57

Zatwierdzili mi wypłatę w wysokości połowy środków na rachunku - taką zleciłem. Czekałem niecałe dwa dni.

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 13 mar 2015, 19:19

Hmm, jako powyzsze opinie nie sa dla mnie zbytnio wiarygodne... Moj znajomy nadal nie dostal swoich pieniedzy. Malo tego, przez ten czas srodki sa zablokowane dy wyplat ale na rachunkach juz nie...
KISS - Keep It Simple, Stupid

no avatar
optimus128
Posty: 5
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 20:00

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

sobota 14 mar 2015, 15:42

Możesz wierzyć lub nie ale moja kasa już leży na koncie. Czyli wypłaty jednak idą. Co nie zmienia faktu, że u innych mogą je blokować. Mi depozyt raczej nie zjechał nigdy tak abym musiał używać bonusu, więc raczej o "nieprawidłowe" jego wykorzystanie nie mogą się przyczepić.

no avatar
milano486
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 15 mar 2015, 16:03

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

niedziela 15 mar 2015, 16:05

Ja swoje wyplacilem ponad tydzien temu i caly czas nie mam :( A moglobys napisac czy wyplacales powyzej lub ponizej 2 tys PLN? Czytalem gdzies ze przy mniejszych srodkach wyplacaja.

Awatar użytkownika
fxblanker
Stały Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: środa 29 paź 2014, 14:24
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

poniedziałek 16 mar 2015, 17:03

optimus128 pisze:Możesz wierzyć lub nie ale moja kasa już leży na koncie. Czyli wypłaty jednak idą. Co nie zmienia faktu, że u innych mogą je blokować. Mi depozyt raczej nie zjechał nigdy tak abym musiał używać bonusu, więc raczej o "nieprawidłowe" jego wykorzystanie nie mogą się przyczepić.
Ok, nie neguje tego ze dostales swoje pieniadze. Ale wg wielu innych klientow Irona jak rowniez znajomych, ktorzy inwestowali naprawde powazne pieniadze nadal nie dostali swoich srodkow.
KISS - Keep It Simple, Stupid

no avatar
Robek86
Posty: 27
Rejestracja: piątek 20 mar 2015, 17:18

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 17:23

UWAGA UWAGA
W związku ze skandalicznym zachowaniem i przywłaszczeniem moich pieniędzy przez Irona, tego nieuczciwego brokera, w poniedziałek 23 marca 2015 roku jadę do Warszawy do biura "59 Ul. Złota, Zlote Tarasy, Skylight Bldg, 8th Floor, 00-120 Warsaw, Poland" http://www.ironfx.com/pl/about/contact
osobiście żądać zwrotu moich pieniędzy, dostali już mejla, że jeśli nie nie zwrócą mi moich pieniędzy to pojadę do biura i nie wyjdę stamtąd póki nie zwrócą kasy.

W związku z tym proponuję Wam wszystkim oszukanym przez Irona przyłączyć się do mnie w poniedziałek. Jak ktoś zna angielski i ma konta na zagranicznych forach również niech napisze o te akcji, jak w innych krajach mają problemy z wypłatami to niech w swoich krajach również okupują biura do czasu zwrotu pieniędzy.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 17:38

nie bardzo to cos da - przeciez nie wyjma z kieszeni i nie oddadza. Zakladajac wogole, ze to biuro jest wciaz otwarte. Takie sprawy tylko przez prawnikow zalatwiaj. Nerwy i emocje sa czasem nie do opanowania - wpakujesz sie przez to w duze klopoty.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Robek86
Posty: 27
Rejestracja: piątek 20 mar 2015, 17:18

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 17:43

Dlatego apeluję by zrobić to razem. 1 osoba jest niczym. Ale jak zrobimy to wszyscy razem i to w wielu krajach to może uda się odzyskać każdemu choćby te 50% wkładu.
Wiadomo, że z kieszeni nie wyjmą. Ale jak wykonają zlecony przelew to kasa wróci w 5 minut na skrilla

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 17:49

ale taka decyzja musi wyjsc z gory a nie z jakiegokolwiek biura. ludzie tam moga wiedziec tyle co i Wy. Stracisz tylko czas - poswiec go lepiej na skrzykniecie sie z kilkoma innymi osobami na prawnika i niech on dalej to prowadzi.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Robek86
Posty: 27
Rejestracja: piątek 20 mar 2015, 17:18

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 18:03

Ja potrzebuję kasy na teraz, nie mogę czekać jak prawnik się tym zajmie, bo to wymaga czasu. Po za tym kto poniesie koszt prawnika? Napewno nie iron, a to oni nie zwracają kasy i oni powinni płacić.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 18:09

nie tylko Ty potrzebujesz kasy teraz. Takich ludzi sa tysiace. Probuje Ci tylko wskazac, ze nic nie zdzialasz takimi wycieczkami. Cala sytuacja jest ciezka - ja to rozumiem. Nie dzialaj tylko pod wplywem emocji.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
Robek86
Posty: 27
Rejestracja: piątek 20 mar 2015, 17:18

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

piątek 20 mar 2015, 18:17

Nie działam pod wpływem emocji tylko z desperacji. Oni się tam z nas śmieją. Mają na czacie jakiś ludzi którzy powtarzają bezmyślne formułki tak jak menadżerzy konta. A na górze ktoś się cieszy. Przecież w przyrodzie nic nie ginie. Ta kasa gdzieś jest tylko zmieniła właściciela. A ja chcę odebrać kasę z rąk samozwańczego "właściciela" i odebrać co moje nic wiecej.
Niby tyle się mówi o bankructwie, ale bankructwo jest wtedy jak ktoś nie ma kasy. Iron ma kupę kasy bo ludzie wpłacają, a wypłacić nie mogą. No chyba, że na czymś innym utopili kasę. Teorii jest wiele. Ale forsy nadal nie ma.
Zamiast wrzeszczeć w monitor chcę odzyskać co moje. Razem możemy coś zdziałać. Nie zdziałamy nic, jak każdy w ukryciu będzie im coś wypisywał. Pisanie na czacie nic nie dało. Więc przyszedł czas na działanie.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 08:31

Firma jest bankrutem, kiedy nie reguluje wymagalnych zobowiązań. Dlatego powołują się na furtki w regulaminie, żeby odsunąć wymagalność. Sprawa jest jasna, jak słońce. Im więcej szumu wokół tej sprawy zrobią osoby pokrzywdzone, tym lepiej.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 10:32

Tylko nie oszukujmy sie - taki szum jedynie moze powstrzymac potencjalnych nowych klientow przed wlaceniem depozytow. Ci istniejacy, jedyne co moga zrobic to kontaktowac sie z regulatorem. Caly proces bedzie pewnie trwal dlugie miesiace. Wciaz jestem w szoku jak malo bezpieczne sa nasze pieniadze u brokerow. W razie jakiegokolwiek kryzysu w zasadzie jestesmy zostawieni sami sobie. Wszystko co mozemy to pisac maile do kogos kogo nawet nie widzimy. Jedyne sensowne rozwiazanie jakie widze to podzial depozytu na kilka kont u roznych brokerow - mniejsza szansa, ze zbankrutuja w tym samym momencie.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

no avatar
optimus128
Posty: 5
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 20:00

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 13:37

oglobys napisac czy wyplacales powyzej lub ponizej 2 tys PLN?
1100zł - w życiu nie wpłaciłbym do cypryjskiego broka więcej jak 5k. Większą kasę trzymam tylko w pl gdzie przynajmniej mam (wiarygodny)fundusz gwarancyjny. Trochę się dziwię ludziom którzy trzymają kasę rzędu 100tys. u tak niepewnych broków.

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 14:05

niby tez maja srodki posegregowane

http://www.ironfx.com/en/trading-accoun ... y-of-funds

Segregation of Client Funds

IronFX Global maintains segregated client accounts to ensure that client funds are fully separated from IronFX’s own funds at all times. Each client account has a unique code to ensure that it is used solely for client funding purposes. All client funds deposited at IronFX Global are completely segregated in accordance with strict policies and procedures. Clients can be assured that their funds are safe.
Protection by the Investor Compensation Funds

IronFX Global treats all clients as retail clients in an attempt to offer the highest protection. As a member of the Investor Compensation Fund, our clients may be eligible to receive compensation in case of the inability/failure of the member to fulfil its financial obligations. For more information about the Investor Compensation Fund click here.
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 14:30

Jeśli byłyby posegregowane to nie powinno być problemu z ich wypłatą, przynajmniej do wysokości wpłaconego depozytu, bo rozumiem, że ew. zyski i bonusy finansować muszą ze strat innych klientów lub z zabezpieczonych zyskownych transakcji (model MM).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
yussuf
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 mar 2015, 23:32

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

wtorek 24 mar 2015, 23:43

Witam. Wystraszył mnie kolega, że są problemy z Ironem i żebym wypłacił pieniadze... W nocy (jestem w Nowym Jorku) zleciłem wypłacenie prawie 60 tys zł i teraz gdy wróciłem mam całą sumę na swoim koncie, więc źle nie ma. Z źródeł, ktore posiadam (w sumie z IRONa, więc nie wiem na ile wiarygodne) to problem jest z osobami, ktore miały bonusa i mogły wykorzystywać go do nielegalnego hedgingu. Bonus polega na tym, że połowę straty pokrywa Iron... jeśli ktoś otworzył pozycję np. na EURUSD na long, drugą short to na jednej zarobił, a na drugiej stracił tylko połowę... jeśli ktoś zawarł choć jedną taką transakcję jest pod lupą i być moze stąd wynika blokada wypłat... Koledzy wybierają się na Cypr zbadać sprawę, bo może faktycznie jest coś nie tak... jeśli coś będę wiedział to tutaj napiszę.
Pozdrawiam z Nowego Jorku
Józef

no avatar
raportyforex
Posty: 39
Rejestracja: wtorek 22 lip 2014, 12:18
Kontakt:

Re: IronFX - problemy z wypłatą?

środa 25 mar 2015, 16:28

Ja również zaniepokojony tym co się pisze sprawdziłem czy mogę zrobić wypłatę środów. Wczoraj zrobiłem zlecenie, a dzisiaj mam środki na koncie w polskim banku.
Na Forex trzeba inwestować w miejscach, w których mamy PRZEWAGĘ.

Aby ją zdobyć trzeba >>Dobrze i Skutecznie Analizować Rynek<<

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości