LiteForex

ODPOWIEDZ
no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

LiteForex

niedziela 10 sty 2016, 18:57

Przeglądam ich ofertę i widzę, że jak założę u nich konto ECN i zdeponuję minimum 500$ to rocznie rachunek jest oprocentowany 7,5% na moją korzyść?
Czyli w porównaniu do warunków polskiej bankowości do zdeponuję u nich 10k$ i po roku mam 750$?
http://www.liteforex.com/trading/account-types/stp/

Czyli pewnie to co wpłaci im się w dolarach to w Moskwie robią to na ruble i trzymają w ruskim banku, gdzie powinni dostać 10 do 11%. 2,5% zostaje dla nich plus to co przewalisz na trejdowaniu.

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: LiteForex

niedziela 10 sty 2016, 20:35

Pewnie odpowiedź czeka w regulaminie, gdzie strzelam, że jest jakiś limit środków, które są oprocentowane ;).

Tak czy inaczej, grałem u tego brokera w 2006 roku i wtedy to była tragedia jeśli chodziło o egzekucje zleceń czy też same warunki handlu (ale mieli nanoloty). Nie spodziewałem się, że tak długo przetrwają :). Pytanie czy jesteś gotów zdeponować 10 000 USD u rosyjskiego brokera z licencją z Wysp Marschalla.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: LiteForex

niedziela 10 sty 2016, 21:41

Hej:)

Słuszne uwagi.
Co poniektórzy tam klikają ze względu na PAMM.
Na kontach standard rzeczywiscie totalna porazka, stale spready od 2 oraz 3 pipsow.. Na ECN cos jak w Admiralu dla detalistow, czyli admiral markets.
Ale regulacja rzeczywiscie dowalona. No coz, takie panstwa jednak z czegos musza utrzymac sie.
Ciekawe jak tam leci sie, pewnie przez Singapur albo Kuala Lumpur.
Czego to w tej Moskwie nie wymyślą...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości