Robo Forex - opinie

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Robo Forex - opinie

poniedziałek 25 kwie 2016, 11:45

Prosimy o opinie i uwagi na temat brokera Robo Forex.
RoboForex to broker regulowany przez CySEC, umożliwiający trading na rachunkach ze stałym i zmiennym spreadem, z przekazywaniem zleceń na rynek (Currenex) oraz w modelu Market Maker. W RoboForex możesz handlować na platformach MT4, MT5 oraz cTrader korzystając z ochrony depozytu przed ujemnym saldem. RoboForex oferuje liczne bonusy, takie jak bonus bez depozytu, bonusy do wpłat, ale także oprocentowanie wolnych środków na rachunku czy wpłaty bez prowizji.
Szczegóły tutaj: http://comparic.pl/robo-forex/
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Robo Forex - opinie

poniedziałek 25 kwie 2016, 21:50

hej, korzystam juz jakies pol roku z tego brokera:
na minus: mialem chwilowe klopoty z zamykaniem zlecen na edku w lutym przy tych lutowych risk offach, czasami mam wrazenie, ze kwotowania nie sa plynne ale nie mam dowodu,
na plus: lepsze spready niz w XM, mniejsze odleglosci od ceny dla zlecen oczekujacych niz w XM.
zadnej zwiechy platformy nie zaliczylem, wyplaty jeszcze nie robilem wiec nie wiem jak to wtedy jest.
dostepne sa dwa konta centowe, standard i pro.
adres potwierdzaja tradycyjna poczta.

no avatar
damianlxlx5
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 29 maja 2016, 17:09

Re: Robo Forex - opinie

wtorek 21 cze 2016, 15:57

Witam

Teraz jest ten bonus dla klientów z Polski dla nowych kont bez depoztyu dostaje się 50€. Moje pytanie jest takie w jaki spsoób przebiega u nic weryfikacja i czy nie ma problemów z wypłaceniem tego bonusu jeżeli ktoś oczywiście korzystał? Pytam ponieważ słyszałem takie opinie iż żeby wypłacić pieniądze trzeba wprowadzić jakiś kod, który rzekomo przychodzi listownie przez pocztę a trwa do bardzo długo nawet kilka miesięcy o ile w ogóle przyjdzie. Czy to prawda, korzysta ktoś z usług tego brokera?

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Robo Forex - opinie

wtorek 21 cze 2016, 20:51

damianlxlx5 pisze:Witam

Teraz jest ten bonus dla klientów z Polski dla nowych kont bez depoztyu dostaje się 50€. Moje pytanie jest takie w jaki spsoób przebiega u nic weryfikacja i czy nie ma problemów z wypłaceniem tego bonusu jeżeli ktoś oczywiście korzystał? Pytam ponieważ słyszałem takie opinie iż żeby wypłacić pieniądze trzeba wprowadzić jakiś kod, który rzekomo przychodzi listownie przez pocztę a trwa do bardzo długo nawet kilka miesięcy o ile w ogóle przyjdzie. Czy to prawda, korzysta ktoś z usług tego brokera?
co do tego bonusu to nie wypowiem sie bo go nie mam ale weryfikacja rzeczywiscie odbywa sie tradycyjna poczta ale jest to drugi etap. pierwszy to oczywiscie skan dowodu albo paszportu z jakims rachunkiem, drugi etap to wlasnie dostaniesz kod zwykla poczta, u mnie to szlo jakies 3 miesiace.

no avatar
damianlxlx5
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 29 maja 2016, 17:09

Re: Robo Forex - opinie

czwartek 23 cze 2016, 14:29

I rozumiem że do tej pory nie da się wypłacić pieniędzy? Jeżeli tak to chyba podaruję sobie tego brokera, gdyż nie będę tyle czekał by móc cokolwiek wypłacić. Może lepiej w takim razie skorzystać z usług brokera XM, który także oferuje bonus lecz trochę mniejszy ale może weryfikacja trwa znacznie szybciej. Jak myślicie?

no avatar
czarek
Posty: 4
Rejestracja: piątek 17 cze 2016, 16:30

Re: Robo Forex - opinie

czwartek 23 cze 2016, 18:26

Witam.
Rejestrowałem konto kilka tygodni temu, bo poprzedni brok zrobił psikusa.
Weryfikacja internetowa, scan dowodu, rachunek, wykonali do mnie z Singapuru 1 telefon i koniec. Dodam, że dowód mam polski, adres też, a rachunek z Irlandii, bo tutaj mieszkam, pracuje i tu mam konto. Konto hula, żadnych zawieszeń.
Bonus, owszem są rózne, można łatwo skorzystac, jest wypłacany po spełnieniu wymaganego obrotu.
Wypłaty, nie mogę narzekać, ale korzystam z systemu wpłat i wypłat przez skrill, 1-sza wypłata to 2h i 10 min, druga 19 min. Jak z przelewami nie mam pojecia.
Dwa razy w miesiącu wypłaty bez opłat, 1-szy i trzeci wtorek miesiąca, chyba, a tak to jakieś grosze pobieraja.
Przy wypłatach, jesli masz otwarte pozycje, wyswietla sie kwota jaką można wypłacic, taki ich wentyl na pokrycie pozycji, zwykle to 60% wolnych srodków, a jak masz wszystkie zamkniete to całość można wypłacic.
Jedyny mankament. Kazdy ma swojego "opiekuna", jednak za gwinta nie mozna się z nim bezposrednio skontaktowac tylko przez centrum obsługi, no i czasami trzeba 1 dzień poczekac na odpowiedź, ale odpowiadaja nawet na najbardziej klopotliwe pytania.

Mam nadzieję, że pomogłem.

no avatar
czarek
Posty: 4
Rejestracja: piątek 17 cze 2016, 16:30

Re: Robo Forex - opinie

czwartek 23 cze 2016, 18:29

Zapomniałem dodac, że nic do mnie nie szło poczta tradycyjną, żadne kody, wszystko przez mail.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Robo Forex - opinie

piątek 24 cze 2016, 10:22

damianlxlx5 pisze:I rozumiem że do tej pory nie da się wypłacić pieniędzy? Jeżeli tak to chyba podaruję sobie tego brokera, gdyż nie będę tyle czekał by móc cokolwiek wypłacić. Może lepiej w takim razie skorzystać z usług brokera XM, który także oferuje bonus lecz trochę mniejszy ale może weryfikacja trwa znacznie szybciej. Jak myślicie?
Ja myślę, że warto skorzystać z bonusów u obu brokerów, tylko jakiekolwiek wpłaty robić dopiero po ostatecznej weryfikacji.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
damianlxlx5
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 29 maja 2016, 17:09

Re: Robo Forex - opinie

piątek 24 cze 2016, 14:13

Dobrze tylko pytanie jak to w końcu jest z tą weryfikacją, bo jedni piszą że wszystko idzie zrobić online żadne listy nie przychodzą a inni piszą że jednak listy przychodzą. Ale w przypadku brokera XM na 100% weryfikacja jest w w zupełności przez internet?

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Robo Forex - opinie

piątek 24 cze 2016, 15:10

W XM 100% online

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Robo Forex - opinie

piątek 24 cze 2016, 15:13

Napisz do pani Krystyny to będziesz miał ze źródła info.

Awatar użytkownika
Spekulant
Stały Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 09:54
Lat na Forex: 10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Robo Forex - opinie

piątek 01 lip 2016, 14:08

Pytanie: czy ten bonus handlowy (do 115%) to jest taki bonus który można stracić, czy tylko zwiększa dostępną dźwignię? Jak to działa?

Awatar użytkownika
Irek91
Stały Bywalec
Posty: 234
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 10:03
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Robo Forex - opinie

piątek 16 wrz 2016, 11:18

Warto również przypomnieć, że broker RoboForex przedłużył (zapowiadany wstępnie do końca sierpnia) bonus 50 euro przy wpłacie własnej 10 euro także jest to na ten moment chyba najwyższy albo jeden z najwyższych dostępnych bonusów powitalnych na rynku.
Więcej szczegółów oczywiście na stronie brokera -> http://www.roboforex.pl/trade-condition ... ome-bonus/
“Pamiętaj, że twój cel to handlować dobrze, a nie często.” – Alexander Elder

no avatar
irmentruda
Maniak Forex
Posty: 1103
Rejestracja: piątek 19 wrz 2014, 11:30
Lat na Forex: 3
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Silesia

Re: Robo Forex - opinie

niedziela 09 paź 2016, 22:41

uwaga!

spready na platformie znosne ale jesli chce sie Wam przewalutowac kase miedzy kontami do trzymac sie z daleka. W piatek bylem do tego zmuszony (zjazdy na nzdusd od czwartku i zabezpieczenie przed NFP) i d......pa. Spread eur/pln kosmiczny: 4,15/4,41 jak fx bylo 4,2853.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Robo Forex - opinie

środa 12 paź 2016, 10:33

Spread wygląda jak u mnie w banku :). Pewnie przewalutowują między kontami u siebie w banku.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
jacek487
Posty: 3
Rejestracja: środa 08 lut 2017, 08:40

Re: Robo Forex - opinie

środa 08 lut 2017, 08:42

Dlatego lepiej prowadzić konto np. w PLN bo wtedy nie ma problemu, można zrobić przelew kartą lub Przelewy24. Z wpłatami i wypłatami nie ma problemu, są promocje dla nowych klientów np. Powitanie 50 EUR. Wszystko bezpiecznie, nie miałem z nimi problemów nigdy.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Robo Forex - opinie

środa 08 lut 2017, 10:42

Uwaga! Użytkownik Jacek487 zarejestrowany o godzinie 8:40, dwie minuty później (w pierwszym poście) wystawia pochlebną opinie brokerowi.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Spekulant
Stały Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 17 lip 2014, 09:54
Lat na Forex: 10
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Kontakt:

Re: Robo Forex - opinie

środa 08 lut 2017, 12:18

Marcin_N pisze:Uwaga! Użytkownik Jacek487 zarejestrowany o godzinie 8:40, dwie minuty później (w pierwszym poście) wystawia pochlebną opinie brokerowi.
A to zbój, niemożliwe żeby chwalić brokera w dzisiejszych czasach ;-)

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Robo Forex - opinie

środa 08 lut 2017, 12:40

Hehe, niestety, mało kto chwali brokera w dzisiejszych czasach tak o, zaraz po zarejestrowaniu na forum :). Byc może pan Jacek jest wyjątkowy, tego nie wiem.
Tymczasem pracujemy nad rewolucją na forum i m.in. systemem weryfikacji użytkowników.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

no avatar
jacek487
Posty: 3
Rejestracja: środa 08 lut 2017, 08:40

Re: Robo Forex - opinie

czwartek 09 lut 2017, 08:35

Dajcie spokój, znalazłem taki temat w google, a żeby napisać to trzeba było się zarejstrować, chciałem się tylko podzielić opinią - chyba po to jest forum.

W innym temacie też napisałem że się rejestrowałem i będę testował. Chyba nic w tym złego. A napisałem że robo jest ok bo ja nie miałem problemów i tyle. Pracujcie nad tą rewolucja to nie będzie takich problemów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości