Vantage FX

ODPOWIEDZ
no avatar
Maksymilian_b
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 11:15

Vantage FX

piątek 14 cze 2019, 16:06

Vantage FX – jest nazwą handlową Vantage International Group Limited. Vantage International Group Limited jest autoryzowana i regulowana przez Cayman Islands Monetary Authoriy (CIMA), Securities Investment Business LAW (SIBL) o numerze licencji 1383491.

Broker oferuje dostęp do głównych kontraktów na różnicę kursową, w tym ponad 40 par walutowych, towarów, metali szlachetnych oraz indeksów, dostęp bezpośrednio z poziomu platformy Meta Tradera 4. Handel odbywa się na jednym z czterech rodzajów kont – Konta islamskie, konto standardowe STP, konto PRO ECN oraz konto niskich spreadów ECN. Platformy jakie wykorzystuje broker są standardowe, czyli użytkownik dostaje dostęp do narzędzi MT4, MT5 oraz WEB Trader.

Dodatkowo: Broker posiada również rozwiązanie dla zarządzających kontami MAM + PAMM. Vantage FX oferuje wysokowydajne rozwiązania dla wielu menedżerów kont, które mogą być dostosowane do potrzeb handlowych inwestorów. Połączone zostały siły z MetaFX, aby stworzyć doskonałą konsolę MAM. Dzięki MAM, administracyjną stroną zajmuje się broker, pozostawiając inwestorowi możliwość doskonalenia w zarządzaniu handlem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości