Broker CFD

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafal_r
Stały Bywalec
Posty: 169
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 06:25
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Broker CFD

sobota 13 wrz 2014, 09:18

Witam,

Chciałbym zasięgnąć opinii osób które na co dzień mają do czynienia z CFD, jakiego brokera moglibyście polecić? Troche poczytałęm i mam takie typy :Admiral MArkets ,HotForex,Markets.com na forum przewija sie jeszcze GKFX szukam czegoś z CFD na indeksy i akcje.

Będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Broker CFD

poniedziałek 15 wrz 2014, 09:25

"Indeksy i akcje" - dość ogólne. Główne indeksy giełdowe świata i podstawowe akcje amerykańskie czy raczej zależy Ci na jak największej ilości instrumentów? Jeśli to drugie to najpierw sprawdź GFT. Jeśli to pierwsze to trzeba sprecyzować konkretnie na jakich instrumentach planujesz grać i potem porównać warunki między brokerami (to już nie będzie załatwione w 3 minuty :) ).
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
rafal_r
Stały Bywalec
Posty: 169
Rejestracja: niedziela 04 maja 2014, 06:25
Lat na Forex: 1
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Broker CFD

piątek 19 wrz 2014, 10:52

Glownie interesuja mnie indeksy sp500,DJ,NASDAQ,DAX a akcje glownie z NASDAQ dlatego szukam czegos na poczatek indeksy narazie cwicze w XM i udalo sie potroic bonus bez depozytu ale w XM brak cfd na akcje a Dukascopy w ktorym mam konto dopiero przymierza sie do cfd.Fajnie jakby broker mial polski support.

Awatar użytkownika
Wirus
Stały Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: środa 10 paź 2012, 18:30
skype: Wirus
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Broker CFD

środa 21 sty 2015, 22:13

No cóż, doczekałem się CFD w Dukascopy, ale okazało się, że kontrakty są dziesięciokrotnie droższe niż miałem do tej pory :evil: Boję się jeszcze spekulować takimi stawkami - przy moich założeniach SL = 100 zł - więc nadal szukam brokera na DAX-a i SP500.

Co możecie polecić, już po doświadczeniach z SNB?

Awatar użytkownika
raposo
Główny Moderator
Posty: 602
Rejestracja: niedziela 11 mar 2012, 19:39
skype: pawel.mosionek
Lat na Forex: 11
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Broker CFD

czwartek 22 sty 2015, 10:16

rafal_r pisze:Glownie interesuja mnie indeksy sp500,DJ,NASDAQ,DAX a akcje glownie z NASDAQ dlatego szukam czegos na poczatek indeksy narazie cwicze w XM i udalo sie potroic bonus bez depozytu ale w XM brak cfd na akcje a Dukascopy w ktorym mam konto dopiero przymierza sie do cfd.Fajnie jakby broker mial polski support.
Dukascopy ma polski support. CFD też są ale również brak tych na akcje. Teraz trwa promocja, gdzie można zyskać 100% bonusu wpłaconego depozytu:
http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy- ... -promocje/
http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy- ... -i-metale/

Jeśli zależy Ci na CFD na akcje to największy wybór masz w Saxo Banku i GFT, z tym że w tym pierwszym z tego co kojarzę dla niższego wolumenu są bardzo wysokie opłaty. Z polskich XTB ma trochę CFD na akcje ale to raczej po kilka-kilkanaście głównych spółek z najważniejszych rynków.

Edit:
Na daxie 1 punkt (1.00) = 1 EUR, czyli 4,30 PLN.
- RABATY u brokerów ECN STP
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl
- Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (narzędzia do JForex) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości