Komunikaty na Temat pracy forum.

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

poniedziałek 14 lip 2014, 13:41

Witam Tomasza (Tomasz-20021) w gronie moderatorów forum. Ponieważ wykazał się komunikatywnością, sumiennością i kulturą osobistą podczas bezinteresownego 'zarządzania' działem o Mundialu 2014, zaproponowałem mu pozycję moderatora na forum. Mam nadzieję, że przysłuży się dobrze naszej społeczności.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

poniedziałek 14 lip 2014, 13:58

Nie postaram sie zawiesc :D
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

poniedziałek 14 lip 2014, 14:00

Witamy ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

poniedziałek 14 lip 2014, 15:04

Powitać :cheers:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

środa 07 sty 2015, 15:47

Uwaga! W związku ze wzmożoną aktywnością SPAM-botów na forum, tymczasowo została wprowadzona opcja aktywacji wszystkich nowych kont ręcznie przez administratora. Dopóki dział IT nie wprowadzi nowych zabezpieczeń, rejestracja będzie wymagała ingerencji administracji.

W celu przyspieszenia aktywacji konta można wysłać e-mail na adres: marcin.nowogorski@comparic.pl zawierający tytuł: prośba o aktywację oraz nazwę użytkownika w treści.

Przepraszamy za utrudnienia!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

piątek 09 sty 2015, 11:22

Wygląda na to, że boty nie są w stanie rozwiązać zagadkowych pytań, które dodaliśmy do formularza rejestracji i sytuacja się uspokoiła. Wracamy do poprzedniej metody aktywacji konta za pośrednictwem linku aktywacyjnego w wiadomości e-mail.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

czwartek 14 kwie 2016, 09:14

Witajcie,

Wkrótce nastąpią zmiany na forum. Planujemy przetasować nieco układ for i tematów tak, żeby był nieco prostszy, bardziej skondensowany oraz intuicyjny. Za ewentualne utrudnienia, szczególnie w momencie wprowadzania zmian, przepraszamy!
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Marcin_N
Opiekun Forum
Posty: 2526
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 14:16

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

wtorek 10 maja 2016, 08:18

Dyskusję moderatorów pozwoliłem sobie przenieść do wątku o wnioskach. Tutaj niech zostaną same komunikaty!

Przemeblowanie forum niemal skończone. W tym momencie pracujemy nad czatem dla forum.

Ponadto, forum zyskało nowego partnera, który wesprze nasze działania w rozwoju i rozbudowie. Plany są, a teraz pojawiły się też możliwości. Banner wstępnie miał wisieć tylko dla niezarejestrowanych użytkowników, jednak były pewne problemy z aplikacją wtyczki i na razie musi być tak, jak jest. Docelowo jednak chcielibyśmy żeby zarejestrowani użytkownicy nie musieli oglądać bannerów.
Pozdrawiam serdecznie!
Marcin Nowogórski
Publicysta Comparic.pl

Awatar użytkownika
Tomasz-20021
Główny Moderator
Posty: 1707
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 10:42

Re: Komunikaty na Temat pracy forum.

wtorek 10 maja 2016, 09:58

a komu ten baner przeszkadza? po tygodniu - dwoch kazdy sie przyzwyczai a jesli ma to wspomoc rozwoj? Niech sobie wisi :)
"Panie Edison, dlaczego nie rezygnuje pan po 5000 porażek?”, Edison: „Młody człowieku, nie rozumie pan, to nie porażka. Znalazłem tylko 5000 sposobów, które nie działają. Dzięki czemu jestem o 5000 prób bliżej rozwiązania”.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości