Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specjalny!

no avatar
arcybiskup
Posty: 22
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 11:38

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 02:15

http://pl.scribd.com/doc/6598681/G-Amp- ... cja#scribd a co tu P. Glinicki nie potrzebował żółwi żeby opchnąc szkolenie do spółki z kolegą haha, ale fotki fachowe.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 11:55

arcybiskup pisze:Witam

Czy Mieczysław Siudek szkolił się u twórcy metodologii Vsa Toma Wiliamsa, rózne informacje krąża po sieci.
Z tego co wiem szkolił się u Bryce Gilmoora.
Audaces Fortuna Iuvat.

no avatar
arcybiskup
Posty: 22
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 11:38

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 12:36

Tak tak longtrader, zgadza sie. Co do Glinickiego to ciekawe informacje mozna wyszukać (choć to moze nie na pewno o tego Rafał chodzi), wychodzi na to ,ze on był uczniem Kuracha i już jako uczniak miał ciśnienie na szkolenia haha no chyba ,że to nie ten ,,Rafał,, tez jest tak możliwosc jak wspomniałem , cytuje fragment i link ,,Pojawia się pierwszy uczeń indywidualny uczony wg tego schematu. Po namowie mojego ucznia i przyjaciela postanawiamy firmę szkoleniową. 3 szkolenia w 2006 roku, a Rafał rozwija się pod moim okiem w tempie ekspresowym,,. http://michalkurach.blogspot.com/

o kolejny ciekawy fragment - ,,Po namowie mojego ucznia i przyjaciela postanawiamy firmę szkoleniową. 3 szkolenia w 2006 roku, a Rafał rozwija się pod moim okiem w tempie ekspresowym. Pojawia się też Mariusz. Rozwijam się dziś coraz bardziej. We wrześniu 2006 roku podejmuje w silnej pewności siebie i dobrej grze kilka decyzji, które były błędem i pokutują do dziś, ale nauczyłem się czegoś. Nie byłem gotów.
Na początku 2006 temu postanowiłem, że psychika jest kolejnym etapem rozwoju. Wydaje coraz więcej na szkolenia, książki, programy, szkoły, CD, DVD. Za rok 2006,2007,2008 będzie to łącznie kwota około 150 tyś złotych. W lutym Rafał startuje w Mistrzostwach Świata Realnego Inwestowania. Już sam, po 1,5 roku coaching'u jest już gotowy. Czasem o coś zapyta i czasem czegoś nauczy,, --- tu bodajze chodzi o to szumnie propagowane World top investors.

no avatar
arcybiskup
Posty: 22
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 11:38

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 13:23

Longtrader a topewna informacja ze P. Glinicki szkolił się u Siudka ? i w którym to mniej wiecej roku było ?

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 21:48

longtrader pisze:
arcybiskup pisze:Witam

Czy Mieczysław Siudek szkolił się u twórcy metodologii Vsa Toma Wiliamsa, rózne informacje krąża po sieci.
Z tego co wiem szkolił się u Bryce Gilmoora.
Mowę mi odjęło.. Wiecie kto to jest Bryce Gilmore? Jeżeli bóg istnieje to jest nim On, jest moim prywatnym Bogiem. Bóg wykresów. Tak w skrócie.

Ciekawie się to rozwinęło.

no avatar
arcybiskup
Posty: 22
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 11:38

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 22:00

Czyli ściemniacz ten Gilmore ?

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 23:26

A co napisałem przed chwilą?

no avatar
arcybiskup
Posty: 22
Rejestracja: środa 11 lut 2015, 11:38

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

niedziela 01 mar 2015, 23:51

pomyślałem ,ze to ironia dlatego zapytalem

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specja

poniedziałek 02 mar 2015, 07:46

Tak pamiętam jak Mietek o tym opowiadał. Z tego co pamiętam gość był niezły i chyba prowadził traderów zupełnie nieodpłatnie.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
alex111
Pasjonat Forex
Posty: 614
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 18:03

Re: Rafał Glinicki - wprowadzenie do FxCuffs+materiał specjalny!

czwartek 25 maja 2023, 14:51

Ze swojej strony mogę Wam polecić usług centrum, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Jeśli szukacie miejsca, gdzie otrzymacie profesjonalną opiekę medyczną, to polecam Wam sprawdzić oferte nowoczesnego i profesjonalnego centrum medycznego - https://vivomed.pl/ .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości