Baranina mać!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Baranina mać!

wtorek 18 wrz 2012, 09:00

Mam wielką prośbę - wyłączcie tego bota który figlarnie robi tutaj rzeźnię. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, to nie jest forum o fartuszkach w krasnoludki do przedszkola i workach na kapcie z muchomorkiem. Przeklinanie nie jest może zbyt artystyczną formą wyrazu emocji ale te baraniny, tylne części ciała i inne zmieniają za bardzo treść przekazu. Nikt tu nie używa k...y jak przecinka,więc jak się od czasu do czasu trafi to chyba nic się nie stanie, w razie jakby co można zapytać prof. Miodka. To też język polski...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Baranina mać!

wtorek 18 wrz 2012, 11:34

Witam.
T-REX pisze:Mam wielką prośbę - wyłączcie tego bota który figlarnie robi tutaj rzeźnię. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, to nie jest forum o fartuszkach w krasnoludki do przedszkola i workach na kapcie z muchomorkiem. Przeklinanie nie jest może zbyt artystyczną formą wyrazu emocji ale te baraniny, tylne części ciała i inne zmieniają za bardzo treść przekazu. Nikt tu nie używa k...y jak przecinka,więc jak się od czasu do czasu trafi to chyba nic się nie stanie, w razie jakby co można zapytać prof. Miodka. To też język polski...
Też bym był za tym. Przedtem d u p a, zmieniało mi na pupa. Teraz d u p e zmienia na tylną cześć ciała :)

IMHO lepiej to wyłączyć. Jak ktoś będzie bluzgał to dostanie warna.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
wojtek_ea
Maniak Forex
Posty: 1119
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 17:45
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: PL/UK
Kontakt:

Re: Baranina mać!

piątek 21 wrz 2012, 11:50

Witam

Dziękuje za uwagi, ale Bot jest super i pozostanie.

Pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
T-REX
Stały Bywalec
Posty: 164
Rejestracja: piątek 03 sie 2012, 10:46

Re: Baranina mać!

piątek 21 wrz 2012, 12:28

W takim razie trzeba będzie przejść na w dziób kopaną gwarę warszawską, bo obecne słownictwo w ząbek czesane słabo kopie schaby. :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości