Propozycje Wywiadów

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 09:19

W tym temacie prosiłbym Was o podawanie życzeń co do osób, z którymi chcielibyście przeczytać wywiad i ewentualnie o co zapytać.

Możecie podawać i Warrena Buffeta ;) Będę starał się dotrzeć do każdej ciekawej osoby, którą podacie. Oczywiście nie do wszystkich się uda, ale wraz z rozwojem portalu muszę powiedzieć, że jest coraz łatwiej.

Niedługo wywiady z:

Mr.T
Green7 (dłuugo już odpowiada na pytania)
Mitch Eaglstein (dyrektor zarządzający Boston Prime)
oraz zwycięzcami CROSS TRADE i Spring Pips.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 11:38

A co z Templarem. Pamiętam jak drukował ruchy intra zanim one miały miejsce :shock: , chyba m5 ale nie jestem pewien. Do tej pory nie wiem jak on to robił. No i wygrał pierwszy konkurs jaki był na nawi organizowany !smail!

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Moderator Forum
Posty: 827
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:15
skype: karol_marchewka
Lat na Forex: 8
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Poznań

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 17:13

Witam :)
Terminator pisze:A co z Templarem. Pamiętam jak drukował ruchy intra zanim one miały miejsce :shock: , chyba m5 ale nie jestem pewien. Do tej pory nie wiem jak on to robił. No i wygrał pierwszy konkurs jaki był na nawi organizowany !smail!
Bardzo dobra propozycja! Bardzo chętnie bym przeczytał wywiad z Templarem.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 17:50

Terminator pisze:A co z Templarem. Pamiętam jak drukował ruchy intra zanim one miały miejsce :shock: , chyba m5 ale nie jestem pewien. Do tej pory nie wiem jak on to robił. No i wygrał pierwszy konkurs jaki był na nawi organizowany !smail!
Który to był konkurs - ten, który Yogi organizował?


Nie widzę przeszkód. Swoją drogą jak masz parcie na szkło to pisz jakieś ciekawe artykuły z chęcią opublikujemy na Comparic ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 18:17

Ten konkurs to jakoś 2006 lub 07. Za czasów jak Gandalf był GModem? Myślę że FXLamer będzie wiedział lepiej :D

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 18:23

Terminator pisze:Ten konkurs to jakoś 2006 lub 07. Za czasów jak Gandalf był GModem? Myślę że FXLamer będzie wiedział lepiej :D
A to wtedy ja tylko forum przeglądałem myśląc, że jak już na giełdzie zarobię to wtedy kontrakty, a później Forex ;)

To Ty troszkę już siedzisz na tym FX ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
Terminator
Maniak Forex
Posty: 1188
Rejestracja: czwartek 08 mar 2012, 15:33
Lat na Forex: 5
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Propozycje Wywiadów

sobota 13 lip 2013, 18:37

Grałem na GPW i trochę kontrakty ale głownie pracowałem na etacie a forum tylko przeglądałem z tą samą myślą co Ty :D Może po prostu więcej zapamiętałem. Albo częściej czytałem stare wątki.

no avatar
hering
Stały Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2012, 13:12

Re: Propozycje Wywiadów

niedziela 14 lip 2013, 21:08

To jak juz o starych uzytkownikach wspominacie to ciekawe czy jeszcze sa na FX Gandalf, Sasza, Hitman, hyld3n. Tak na szybko tylko kilka nickow do glowy mi wpadlo.

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 23 lip 2013, 09:20

Propozycja wywiadu: Michael Covel - autor książki "Trend jest Twoim przyjacielem. Trudna droga do łatwych zysków".
Facet prowadzi stronę internetową www.trendfollowing.com.

Więc jak się nie uda wywiadu to może jakieś artykuły przeszczepimy do siebie, tak jak z publikacjami Niall'a Fullar'a ??
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 23 lip 2013, 10:48

longtrader pisze:Propozycja wywiadu: Michael Covel - autor książki "Trend jest Twoim przyjacielem. Trudna droga do łatwych zysków".
Facet prowadzi stronę internetową http://www.trendfollowing.com.

Więc jak się nie uda wywiadu to może jakieś artykuły przeszczepimy do siebie, tak jak z publikacjami Niall'a Fullar'a ??

Ciekawa propozycja. Popatrzę, pomyślę, spróbuję się skontaktować.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Propozycje Wywiadów

środa 24 lip 2013, 03:39

A tak na marginesie - dlaczego nie mamy wywiadu z Niallem Fullarem, skoro zezwolił na publikacje swoich artykułów ? Nie chce się zgodzić na wywiad ??
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

środa 24 lip 2013, 05:41

longtrader pisze:A tak na marginesie - dlaczego nie mamy wywiadu z Niallem Fullarem, skoro zezwolił na publikacje swoich artykułów ? Nie chce się zgodzić na wywiad ??

Nie pytałem Niala - w sumie to rzeczywiście się troszkę zagapiłem ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Propozycje Wywiadów

środa 24 lip 2013, 08:01

Wywiad z nim, po tych wszystkich analizach tygodniowych i dziennych (na jego stronie) i artykułach o rozwoju tradera - to byłby prawdziwy hit na comparic, myślę że wiele osób na to czeka.

Nie wiem czy masz taki zwyczaj, ale może powstałby temat na forum, gdzie prze 2-3 dni padałyby propozycje pytań do Nialla, te które "kleiły" by się z Twoją koncepcją wywiadu, mógłbyś dodać ?
Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

środa 24 lip 2013, 08:08

longtrader pisze:Wywiad z nim, po tych wszystkich analizach tygodniowych i dziennych (na jego stronie) i artykułach o rozwoju tradera - to byłby prawdziwy hit na comparic, myślę że wiele osób na to czeka.

Nie wiem czy masz taki zwyczaj, ale może powstałby temat na forum, gdzie prze 2-3 dni padałyby propozycje pytań do Nialla, te które "kleiły" by się z Twoją koncepcją wywiadu, mógłbyś dodać ?

Oczywiście, bardzo dobry pomysł. Po to powstał ten temat i można stwarzać kolejne gdzie jeśli będę miał zgodę na wywiad mogą padać propozycje pytań.

Jak uzyskam zgodę to założę taki temat. A tymczasem proszę o kolejne propozycje ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Medin
Posty: 15
Rejestracja: sobota 01 wrz 2012, 21:23
skype: mkpastor
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 30 lip 2013, 20:44

Piękny to projekt Comparic.pl, dużo pożytecznej pracy.
Współpraca z ciekawymi ludźmi, niezłymi brokerami! Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!

Jedną z najciekawszych osób jest właśnie Nial Fuller. Jego analizy mają wymiar praktyczny, obserwując poziomy które podaje można zarobić. Ja uważnie czytam i obserwuje.
Co do pytań które chciałbym zadać to przede wszystkim czy trading jest głównym lub chociażby znaczącym źródłem utrzymania, czy jest traderem-praktykiem (gra aktywnie) czy traderem-ornitologiem (wie wszystko o ptakach ale latać nie umie)
Moim marzeniem na przyszłośc jest wywiad z Alexandrem Elderem i jeszcze ewntualnie Ed Seykota!
.................................Pozdrawiam! Medin
Jestem dobrym przykładem złego przykładu!
Obrazek

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 30 lip 2013, 21:46

Medin pisze:Piękny to projekt Comparic.pl, dużo pożytecznej pracy.
Współpraca z ciekawymi ludźmi, niezłymi brokerami! Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!

Jedną z najciekawszych osób jest właśnie Nial Fuller. Jego analizy mają wymiar praktyczny, obserwując poziomy które podaje można zarobić. Ja uważnie czytam i obserwuje.
Co do pytań które chciałbym zadać to przede wszystkim czy trading jest głównym lub chociażby znaczącym źródłem utrzymania, czy jest traderem-praktykiem (gra aktywnie) czy traderem-ornitologiem (wie wszystko o ptakach ale latać nie umie)
Moim marzeniem na przyszłośc jest wywiad z Alexandrem Elderem i jeszcze ewntualnie Ed Seykota!
.................................Pozdrawiam! Medin

Witam

Cieszę się bardzo, że jakoś portal wygląda i pojawia się treść, która komuś się przydaje.

Alexander Elder i Ed Seykota to niezłe wyzwanie... Muszę wysondować na ile w ogóle możliwe jest celowanie w takie osobistości.
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

Awatar użytkownika
Medin
Posty: 15
Rejestracja: sobota 01 wrz 2012, 21:23
skype: mkpastor
Lat na Forex: 4
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty

Re: Propozycje Wywiadów

środa 31 lip 2013, 00:25

Akhh pisze:
Medin pisze:Piękny to projekt Comparic.pl, dużo pożytecznej pracy.
Współpraca z ciekawymi ludźmi, niezłymi brokerami! Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!!!

Jedną z najciekawszych osób jest właśnie Nial Fuller. Jego analizy mają wymiar praktyczny, obserwując poziomy które podaje można zarobić. Ja uważnie czytam i obserwuje.
Co do pytań które chciałbym zadać to przede wszystkim czy trading jest głównym lub chociażby znaczącym źródłem utrzymania, czy jest traderem-praktykiem (gra aktywnie) czy traderem-ornitologiem (wie wszystko o ptakach ale latać nie umie)
Moim marzeniem na przyszłośc jest wywiad z Alexandrem Elderem i jeszcze ewntualnie Ed Seykota!
.................................Pozdrawiam! Medin

Witam

Cieszę się bardzo, że jakoś portal wygląda i pojawia się treść, która komuś się przydaje.

Alexander Elder i Ed Seykota to niezłe wyzwanie... Muszę wysondować na ile w ogóle możliwe jest celowanie w takie osobistości.
Wymieniłem te osoby bardziej z powodów osobistych niż w nadziei że uda się uzyskać Ich wypowiedź!
W swoim jakże skromnym traderskim rozwoju najwięcej zawdzięczam wyżej wymienionym a także Henrykowi Woźniakowi (FxLamer). Nauczyli mnie że najważniejsza jest psychologia i psychika, strategia i dyscyplina , plan i porządek!
Cóż, zawsze uważałem że jak uczyć się to od najlepszych, dlatego też systematycznie korzystam z pomocy portalu Comparic.pl które też jest najlepszy a jak nie jest to będzie!
....................................................... Pozdrawiam! Medin ręką własną
Jestem dobrym przykładem złego przykładu!
Obrazek

Awatar użytkownika
longtrader
Maniak Forex
Posty: 3705
Rejestracja: niedziela 14 lip 2013, 07:58

Re: Propozycje Wywiadów

środa 31 lip 2013, 03:43

Audaces Fortuna Iuvat.

Awatar użytkownika
akhh
Moderator Forum
Posty: 4450
Rejestracja: czwartek 07 cze 2012, 08:46
skype: ComparicFX
Lat na Forex: 12
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 20 sie 2013, 08:11

To co Panie i Panowie jakieś propozycje bo ostatnio mam sygnały, że się obijam i mało wywiadów jest ;)
Comparic - Portal o rynku Forex, Opcjach Binarnych i CFD na akcje.

Więcej na Comparic.pl

no avatar
wojtek1976
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek 19 sie 2013, 20:32
skype: wojtek10065
Lat na Forex: 7
Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje Wywiadów

wtorek 20 sie 2013, 08:45

Może Tomasz Przybycień trader rynku akcji w Usa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości