LMAX

ODPOWIEDZ
no avatar
Maksymilian_b
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2018, 11:15

LMAX

piątek 14 cze 2019, 16:10

MAX (LMAX Exchange Group) jest brokerem założonym w 2010 roku w Wielkiej Brytanii należąc do jednych z najbardziej poważanych brokerów. Jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży technologii finansowej w Wielkiej Brytanii, posiadająca solidną obecność i infrastrukturę wymiany walut na wszystkich głównych rynkach walutowych na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce Północnej i Azji i Pacyfiku.

LMAX Global, regulowany jest przez brytyjski organ nadzorczy – FCA i jest częścią LMAX Exchange Group. LMAX Global oferuje brokerom i profesjonalnym inwestorom możliwość handlu na centralnym arkuszu zleceń LMAX Exchange Limit, oferując wąskie spready w zakresie strumieniowej płynności firm z najlepszych banków i firm handlowych.

U brokera LMAX Exchange handel odbywa się na modelu MTF i podmiot oferuje handel na walutach, metalach szlachetnych, indeksach oraz towarach. Model ten charakteryzuje się precyzyjną, wydajną i konsekwentną realizacją zleceń FX, dzięki solidnej płynności pochodzącej od wiodących banków światowych oraz firm proptradingowych, gdzie średnia szybkość realizacji zleceń to 4 ms.

Broker oferuje w zakresie bezpośredniego handlu wiele rozwiązań – począwszy od standardowych oraz najbardziej popularnych platform handlowych takich jak MT4 oraz MT5, skończywszy na zaawansowanych platformach Quantower czy MultiCharts.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości